Jump to content
vememah

Izbori 2020. - izaći ili ne izaći?

Recommended Posts

gospa buba

ali to je bezveze archenje resursa, mogu da stave i 70% ako hoce.

sent from bubamoto

• +1 1

Milosh76
2 minutes ago, pacey defender said:

?

odakle sad ovo?

Moraju se znati unapred moguci Vucicevi potezi. Trenutno opozicija nema nikog, ni u najavi ni  2022 nece imati, ali recimo u decembru nema trika da nadju jednog kandidata. Dobar nacin da raspise ponovo izbore za predsednika i natera ih da izadju i izgube.

Блок_64
1 hour ago, Tutankamon said:

Glasa se uveče dosta...samo tada u najvećem broju slučajeva glasaju mladi i pristalice opozicije tako da ne verujem da će biti više od 10% glasova (ako i toliko)...

Kazu zli jezic da uvece neki idu drugi put da glasaju.

pasha

Bojkot ima premalu podrsku cak i da moja racunacia za 50% pogresna, to je nedge oko 800k ljudi to je i dalje malo da di ugrozilo SNS.

Mozda da se pokusa napad na BG ali mislim da ljudi jednostavno nece Djilasa kao predvodnika opozicije. Tesko je naci prihvatljivog za sve u opoziciji koji bi hteo to da prihvati a da ga ljudi masovno prihvate. Jako teska jednacina. Napad na BG 2022 vec bi mogao.

• +1 1

Milosh76
2 minutes ago, pasha said:

to je nedge oko 800k ljudi

800.000 ljudi je 25% od izlaznosti oko 55% sto znaci da sa SPS ta grupacija moze da skloni Vucica?

Tutankamon

Ja verujem da su dosta i nafilovali, trebalo bi Radule da istraži ovo :wicked:

• Hvala 1
  • Haha 1

Milosh76

To "trece poluvreme" ce biti jako zanimljivo...pogotovo sto su krali na sve moguce nacine

bejzbolka
5 minutes ago, pasha said:

Bojkot ima premalu podrsku cak i da moja racunacia za 50% pogresna, to je nedge oko 800k ljudi to je i dalje malo da di ugrozilo SNS.

Mozda da se pokusa napad na BG ali mislim da ljudi jednostavno nece Djilasa kao predvodnika opozicije. Tesko je naci prihvatljivog za sve u opoziciji koji bi hteo to da prihvati a da ga ljudi masovno prihvate. Jako teska jednacina. Napad na BG 2022 vec bi mogao.

Pravi napad je moguc kad se iznedre neki novi lideri opozicije. 

Ali i ovo je neki pocetak.

Apollo Creed
1 minute ago, bejzbolka said:

Pravi napad je moguc kad se iznedre neki novi lideri opozicije. 

Ali i ovo je neki pocetak.

Kakav crni početak...

keitel

Bez ulaženja u neku dublju analizu veoma je neobično da uz ovoliku razliku u izlaznosti Beogradu u odnosu na prošle izbore razlika na nivou Srbije nije veća. 

Time Crisis

:laugh:

VIDEO: Neko sa razglasa na Podbari pušta blejanje ovaca

U Ulici Marka Miljanova na Podbari čuje se blejanje ovaca, mukanje krava i meketanje koza.

• +1 1
  • Hvala 2
  • Haha 3

Блок_64
Posted (edited)
6 minutes ago, Milosh76 said:

To "trece poluvreme" ce biti jako zanimljivo...pogotovo sto su krali na sve moguce nacine

Bilo bi ok da postoji i spisak ljudi koji su glasali pa da se proveri posle izbora.Recimo od nas iz kuce nije nije glasao,a mozda su govna glasali umesto  nas.

Edited by Блок_64

Milosh76

Ajde sad prognoze izlaznosti

48%

cartman
Just now, Блок_64 said:

Bilo bi ok da postoji i spisak ljudi koji su glasali pa da se proveri posle izbora.Recimo od nas iz kuce nije nije glasao,a mozda su govna glasali za nas.

To bih i ja voleo da vidim... Upitom sa JMBG da se vidi da li je neko glasao ili ne

Dankan Ajdaho

50.02