Jump to content
vememah

Izbori 2020. - izaći ili ne izaći?

Recommended Posts

desboj

Mene startovalo sa flajerima Zelenih, uvaljuju po dva da brže razdele. Na flajeru spisak lepih želja.

Šumejker-Levi 9

Na Slaviji kod "Meka", danas u 11:30 bio štand SRS-a, dvojica nekih odrpanih matoraca, bez entuzijazma pružaju časopis, valjda "Velika Srbija", šta li je.

pbg12345
3 hours ago, Tutankamon said:

S tim da bih ja rekao da ono i nisu aktivisti nego plaćeni ljudi da dele flajere (meni se barem tako čini). Razlog zašto mi se čini je taj što je, barem do sada, to uvek bila šarena ekipa, za sve stranke, osim za vladajuću gamad, ima i starijih i penzosa, obučeni apa-drapa itd. Sad su im to sve nasmejane devojčice...svaki dan su u Vojvode Stepe...mislim da sam ih video i ispred Meka na Slaviji...

ma da

poslednji raduletovi trzaji :(

msm, ko bi danas sa entuzijazmom iz politickih uevrenja volontirao za djb :D

2 hours ago, Šumejker-Levi 9 said:

Na Slaviji kod "Meka", danas u 11:30 bio štand SRS-a, dvojica nekih odrpanih matoraca, bez entuzijazma pružaju časopis, valjda "Velika Srbija", šta li je.

:(

kukavno srpstvo

dokle smo stigli

ideologija velike svbije na izdisaju :sad:

Milošica
7 minutes ago, pbg12345 said:

:(

kukavno srpstvo

dokle smo stigli

ideologija velike svbije na izdisaju :sad:

Hvala ovom "novom" Vučiću na tome :D

Edited by Milošica

djordje geprat

danas mi pade na pamet (možda je i glupo) da se ovima koji nisu baš zadovoljni Njime a "nemaju za koga drugog jer su drugi još gori", "lopovi i izdajnici" da glasaju za SOS - JS. palma je domaćin, dačić se bori za KiM. da se ojačaju ovi na konto Njegovih. malo bure, da se čamac zatalasa.

ako budem u gradu napisaću nešto na listiću, ako budem u selu onda ništa. moj glas je nepostojeći u oba slučaja.

Tutankamon

Ako napišeš nešto na listiću ipak si izašao...

Milošica
1 minute ago, Tutankamon said:

A ti bojkotuješ?

Tutankamon

Ne ljutim se, samo sam odgovorio na pitanje...ne razumem?

ZerrorR

Ako neko hoce da postavlja teska pitanja Zoranu Zivkovicu (a ja znam da imate), evo prilike...

djordje geprat
1 hour ago, Tutankamon said:

'bem ga, čini mi se ispravnijim da se izjasnim kao neko ko je zainteresovan za politiku i izbore a da smatra da su gola govna i ovi na vlasti i ovi koji su pristali da učestvuju u ovoj predstavi.

ako budem u selu,  biću svrsan  od vlasti među bolesne, lenje, "u se, na se i poda se" likove, opravdano odsutne.......

a bojkot ekipa će me svojatati. a ja ću biti tamo jer je tako trebalo iz nekog razloga.

Milosh76

Kladionice su izbacile kvote uoči izbora 21. juna dajući veliku šansu Ani Brnabić da ostane na mestu predsednice Vlade Srbije. I dok je ponuda kladioničara za ministarska mesta raznolika i ide od Siniše Malog do Bake Praseta, u svim varijantama izostavljen je aktuelni ministar unutrašnjih poslova i potpredsednik vlade, Nebojša Stefanović.

Kladioničari su u listu za ministre u vladi svrstali čak i Acu Lukasa, epidemiologe, radikale, ali ne postoji nikakva šansa da se kladite na visokog funkcionera Srpske napredne stranke i aktuelnog ministra Stefanovića, jer njegovo ime uopšte nije u ponudi.

Tutankamon
14 hours ago, Milošica said:

Heh kao ne razume...

Aaaaaaaaa...skapirao sam...ti misliš da sam aktivista DJB...:lolol::isuse::ohmy:...ma jok...bile neke mnogo fine devojčice tu na Voždovcu...nema šanse da su im ono članovi stranke...mada, ja kao desničar bi rado glasao za neku stranku tipa DJB, kada bi se držali striktno ekonomije (mislim da je Radule maestralno objasnio ekonomsku situaciju pre par meseci u "Utisku nedelje")...na stranu i antivakcinašenje i ravnozemljašenje (to je došlo mnogo kasnije) ja ne mogu da glasam za stranku koja se toliko bavila transparentnošću a nikad dovoljno dobro nisu objasnili Raduletov poreski dug u Americi (možda čovek ništa i nije kriv ali objašnjenje, barem validno, nije došlo, mesto toga teorije zavere o zloj Nemačkoj) i muka mi je od tih stranaka od 5-6 ljudi, koji se pitaju za sve, uzimaju lovu, određuju koalicije itd. a ti možeš samo da se odlučiš da poljubiš vođu u dupe (ili u Haninom slučaju u nešto drugo).