Jump to content
vememah

Izbori 2019.

Recommended Posts

Frank Pembleton
23 minutes ago, Lezilebovich said:

A sta se radi posle bojkotovanih izbora? Koji je to svrsishodan potez nakon što sns proglasi 56%? 

Demonstracije, "bombardovanje" svih kanala komunikacije, kontaktiranje "međunarodnog faktora" . Ovo poslednje naravno treba i pre izbora, i to pre svega zato što je jasno da Psiho traži "potvrdu" u inostranstvu...

Mislim , on nikad neće dati fer izborne uslove, prosto neće. Ako ga "stranci" prisile na to , zači da su ga pustili niz vodu...

Nikodije

@lezileb

i to sve mozes da radis i bez izlaska na izbore, a i da nastavis jos jace nakon izbora™. vucicevu farsu treba ignorisati, to nicim ne lici na izbore

Edited by Nikodije

Frank Pembleton
4 minutes ago, Lezilebovich said:

Pa da, ali si nekako valjda iskoristio vreme da pokažeš da postojiš, pričao sa ljudima, organizovao skupove, proteste, napravio neku ekipu, profilisao neke ljude... 

Realno , rad na terenu se ne razlikuje mnogo i za spremanje bojkota. Ako se pođe od , mislim tačne, pretpostavke da je učestvovanje na ovakvim izborima samoubistveno, besmisleno i beznadežno...

Nikodije

pride, atmosfera™ medj ljudima koji pohadjaju ove proteste je apsolutno da ne treba izaci, pa ako se slucajno desi da  ovi izadju, to ce biti tumaceno kao izdaja, i verujem da bi tada zavrsili karijere

Edited by Nikodije

April
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja sam za bojkot izbora  pod ovim uslovima. Ono što me plaši je to da kad kreneš u bojkot moraš znati tačno šta radiš sutra dan posle izbora , do u detalje, sve varijante moraju se proći...

Jedina gora stvar od izlaska pod njegovim ludačkim uslovima je bojkot koji završava u raspadu i nesposobnosti opozicije...

+1 na prvi pasus

Ne ići na izbore dokle god nisu u stanju da ih kontrolišu. Tačka.

A raspad i nesposobnost opozicije svakako ne može biti veći. Oni ga praktično i drže u sedlu.

InvisibleLight

izgleda doneli odluku da raspisuju izbore:

od jutros vratili sve sns clanove koji su na pp ugovorima na poslove, iako su pre mesec dana otpusteni do daljnjeg jer nije bilo i  nece biti para za plate ako placaju i njima

vememah

Budja
On 19.1.2019. at 11:39, April said:

+1 na prvi pasus

Ne ići na izbore dokle god nisu u stanju da ih kontrolišu. Tačka.

A raspad i nesposobnost opozicije svakako ne može biti veći. Oni ga praktično i drže u sedlu.

Ovo, naravno, nema veze sa mozgom.

Willow

Neko ovde masno laže. 

Lezilebovich

Mislim da NSPM tradicionalni najviše promašuje

Prlapan

Ovo je istrazivanje Vremena. Ne nspm-a.

vememah

Ne.

ISTRAŽIVANJE NSPM>

Rejtinzi u protestu, naprednjaci u posrtanju

đorđe vukadinović

KADA SE SABERU PROCENTI KOALICIJE OKO SNS I ONOGA ŠTO DOBIJA SPS-JS, TO JOŠ UVEK PREDSTAVLJA NATPOLOVIČNU VEĆINU. ALI RELATIVNO TANKU VEĆINU, NI BLIZU ONIH SEDAMDESETAK ODSTO NA KOJE U ZBIRU IZLAZE U PROREŽIMSKIM ANKETAMA, KAO I U POJEDINAČNIM, CILJANO ORGANIZOVANIM LOKALNIM IZBORIMA, KOJI IMAJU ISTU, PO OPOZICIJU DEMORALIŠUĆU SVRHU KAO I ONE ANKETE

https://www.vreme.com/account/login.php?url=%2Fcms%2Fview.php%3Fid%3D1672874

pasha
52 minutes ago, Lezilebovich said:

Mislim da NSPM tradicionalni najviše promašuje

Tacno je da spuste SNS ali su na beogradskim izborima u porocenat uboli rezultat Djilasa dok su ostali promasili 3-5+%

Mada su oni izasli sa rezultatima mesec dana pred izbore i posle nisu izlazili dok je ipsos na 3 dana pred izbore izasao pa promasio Djilasa za skoro 6%.

NSPM je na beogradskim drzao jako visoko Sapica.

Mark Rothko

Klačar -

Uz dodatak da radikali od 2009. idu od 4% do 8,5%.

Apollo Creed
Posted (edited)

Tadić 2 procenta!?

:rolf:

Edited by Apollo Creed