Jump to content
IGNORED

AO 2019 možda poslednji turnir za Endija Mareja


Time Crisis

Recommended Posts

Realno on je sve osvojio preko Novaka.

 

Prvi GS  - Us open 2012,

prve olimpijske igre 2012,

prvi wimbledon 2013,

završni masters 2016 i došao je do broja 1 u izravnoj bitci sa Novakom.

 

I svim tim mečevima je Novak odigrao neki kurac meč. Mislim da mu je ono finale wimbledona namerno pustio.

Link to comment

kad je sport u pitanju, Srbin prvo gleda šta može da se namesti i dogovori, pa onda sve ostalo

 

u svemu drugom Srbinu proradi inat, i ko će koga da zajebe, samo u sportu kooperativnost i dogovor

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

a jeste pustio mu namerno, a marej njemu zauzvrat poklonio rg ... :isuse:

 

 

 

Pa gledao sam to finale 2013, čudan meč, Murray pod pritiskom osvajanja prvog britanskog wimledona nakon 100 godina ga rutinirao 3-0.

 

Finale us opena 2012 isto, Murray je bio na 0-4 u finalima, Novak veliki favorit.

 

Na kraju bezveze Novak nema ol zlato, ovaj ima 2 zlata, a Murray nema Australiju gde je bio valjda 5 puta u finalu.

Link to comment

pa jebem li ga, ima nesto i do toga da je novak igrao 5 sati sa del potrom ludacko polufinale, jedan od najboljih meceva te godine, a marej se shetao do finala. milion faktora tu ima koje bih radije analizirao nego te besmislice o namestanju i pustanju

Link to comment
11 minutes ago, Timmy said:

Ja najvise verujem da je kraljica licno sipala Novaku neku drogu u pice noc pre finala. 

 

Pa posle Srki isto Mareju pred finale RG. 

 

Добар си дечко па не желим да живиш у заблудама све ове године. Они се друже и договарају међусобно, поклањају турнире један другом, а ми се једимо и свађамо. Каква бре дрога Тиммз, кућо моја...

Link to comment
13 hours ago, Tsai said:

pa jebem li ga, ima nesto i do toga da je novak igrao 5 sati sa del potrom ludacko polufinale, jedan od najboljih meceva te godine, a marej se shetao do finala. milion faktora tu ima koje bih radije analizirao nego te besmislice o namestanju i pustanju

ovo je živa istina, novak je igrao taj meč kao da mu od ishoda život zavisi, to je bilo neverovatno

e sad, da li je baš toliko izduvao da u finalu ni set ne osvoji, ne znam, čudan je bio taj meč

treba samo pogledati poslednji gem, kao da je novak hteo da kaže mukici ''vidi šta sam mogao da ti radim'', kakogod, malo čudno jeste bilo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...