Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, renne said:

ispraćaj na sb onih naših

eno link na nfl temi

ma jok. to i probowl nisam nikada gledao

ali mozda nije lose da se vidi

Edited by 3opge
Link to comment
3 hours ago, harper said:

Za razliku od tebe ja ne polazem puno na statistiku, tenis vise gledam kroz igru, i iz tog ugla vec cetiri godine tvrdim da je Novak najbolji teniser kojeg sam ikada gledao, a gledao sam sve velike igrace Open ere...

Znam. Secam se da smo jos tamo™ diskutovali o Nadal vs Federer. Tada nikako nisam mogao da shvatim taj stav gde si tvrdio, cini mi se ako uprostim, da je Nadal najbolji jer je bio bolji od Federera u h2h, iako je broj Slemova govorio drugacije. Sada mi, medjutim, ne bi bilo tako tesko da proglasim Novaka boljim od npr Nadala u all time kontekstu vec danas iako ima manje GS-a kojih se tako cvrsto drzim (izmedju ostalog i jer sam gledao danasnji mec) Svakako sam neizmerno radostan jer sam svestan da sam, kao ljubitelj sporta, vrsnjak sa likom kakvog niti smo imali niti cemo vise ikada imati u smislu sportskog rezultata. Vecina ce postati svesna pravih razmera njegove sportske karijere kada nakon 20 godina od kada se bude penzionisao nijedan nas sportista ne dostigne ni desetinu ovoga prvenstveno u smislu sportskog rezultata.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Odgledao na miru snimak sa Eurosporta, dobri su bili Mats i kolega mu. Čak je u neku ruku i predvideo da će Novak brejkom da uzme titulu.

Mislim da Nadal nije igrao toliko loše, koliko je činjenica da je znao da mora da igra riskantnije, van svoje ugodne zone, a pošto nema više one stare atletike,

nema više ni relija sa po 20+ udaraca, s kojima može da se udje u ritam, kad ne idu neki udarci.

Lako se zanemari koliko se ta dvojica poznaju, više od 50 mečeva, nema tu tajni, samo je pitanje može li da se izvede i odigra to što se može u odredjenom trenutku

njihovih karijera.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...