Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

Probudio se da vidim rez i sad ne mogu da spavam od uzbuđenja a narsvno, ne mogu ni da gledam...

Sad će biti teže, mislim da Novaku MNOGO znači da servira prvi. Platio bih za statistiku da znam od setova koje je pukao u SF i F na GS koliko je servirao prvi a koliko drugi.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Mos said:

Uvek sam mislio da mu je Melburn skoro kao domaci teren zbog svih nasih, kad ono mini Spanija :D 

 

Ovi što su ih sad prikazali u publici kako se drže za glavu ne izgledaju baš latino.

Postoje dva univerzalna pravila u tenisu, svi navijaju za Federera i protiv Đokovića. Ostalo, kako se zalomi.

Link to comment

ništa čudno, djokold je među najomraženijim teniserima svih vremena, imao je tu nesreću da se pojavi u jeku velikog rivalstva dvojice najtrofejnijih igrača svih vremena, teško je biti popularan kada 60% prijatelja tenisa navija za olderera a 30% za rafaolda :D

Edited by gone fishing
Link to comment
Just now, keitel said:

Ovi što su ih sad prikazali u publici kako se drže za glavu ne izgledaju baš latino.

 

Ma naravno, znam :)  i holivudski glumci su slabi na cupanje gaca iz dupeta. Mislim, osim Dzerarda Batlera :D 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...