Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

seca li neko jos federera na AO 2016 kad je igrao najbolji tenis koji ikad iko igrao, nepobediv, nepogresiv, bozanski.

 

sve dok nije naleteo na ozbiljnog protivnika u polufinalu koji ga je obrisao kao slinu. tako i rafina stravicnost treba jos da dodje na pravu probu.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, simetrije said:

Pod uslovom da prođe u finale, bojim se da Nolo neće biti favorit.

 

Po meni nema dileme da Novak nije favorit. Više se mučio u mečevima, Rafa je samleo sve, kakav god da mu je žreb bio, Cicija koji je u punom naletu odučio od tenisa i jako bolno ga spustio na zemlju, dan više odmora... Neizgubljen set na celom turniru... Nadal 55% Đovak 45%.

Edited by Mil@n
Link to comment
20 minutes ago, Ros said:

seca li neko jos federera na AO 2016 kad je igrao najbolji tenis koji ikad iko igrao, nepobediv, nepogresiv, bozanski.

 

sve dok nije naleteo na ozbiljnog protivnika u polufinalu koji ga je obrisao kao slinu. tako i rafina stravicnost treba jos da dodje na pravu probu.

 

Da, s tim sto je Cicipas ozbiljan protivnik, 62 64 60 ozbiljno ponizavanje

Link to comment

Ozbiljan je Stefanos protivnik da, ali ipak nekonstantan, mlad i bez velikog iskustva, pogotovu protiv Rafe i to jos na ovom nivou.

 

Na proslom AO secam se meca protiv Sapovalova koji je Grk odigrao, kanadski Rus ga je oducio od tenisa, ali sve tece, sve se menja... vidni njegov napredak pocinje od Barselone '18 i nastavlja se, a ovo danas mu je velika skola, kako bi drugacije. I bice on na sljaci podjednako opasan, tek mu ona lezi.

 

Sve sto trenutno imaju u sebi i Novak i Rafa, formu, zelju, sposobnost, sve sto su ikada imali i znali, pada u vodu ako 53. put stanu u nedelju jedan nasuprot drugog. Nista tada nece vaziti, dokazano preostalih 52 puta.

Ali jedna cinjenica stoji, bez obzira na sve... Novak je u Rafinoj podsvesti duboko i to nije zanemarljivo.

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Tsai said:

 

Da, s tim sto je Cicipas ozbiljan protivnik, 62 64 60 ozbiljno ponizavanje

iscedjeni cicipas kakav je bio danas nije ozbiljan protivnik. on nema dovoljno tenisa u nogama da drzao isti nivo kroz ceo GS ili cak dizao ritam

Link to comment

A, jbt, oni su vrhunski igrači, posvećenici. Stalno zaboravljate da oni vole da igraju tenis. Svakako da se takmiče ali, zar ne pomišljate da se  Nadal i djoković raduju što će igrati bitan meč na bitnom turniru?

 

Uvek se setim neke emisije o matorom muzičaru svetskog kalibra koju sam jako davno gledao. I TV ekipa mu dolazi na gajbu, on ima više od sedamdeset godina i šta on radi, ujutru, svakog jutra?

 

On vežba. Ceo život je svirao, ni ne zna ništa drugo da radi.

Tako i ovi goat teniseri. to je nivo posvećenosti koji je neshvatljiv nama običnim smrtnicima

 

Link to comment

Nema svrhe porediti masters turnire i ta finala sa GS mecevima i finala na istim. 

 

Novak (kao i Rafa i deda) maksimalno su fokusirani samo na GS titule. Sve ostalo je sad postalo nebitno. Eventualno ako deda ne pojuri stoku na manjim turnirima kad shvati da na vecim to nece uspeti. 

 

Meni su sanse 55:45 za Novaka. Mislim da su 60:40, al sam za tih 5 verovatno pristrasan :)

Edited by Timmy
Link to comment
22 minutes ago, MiddleClass said:

2.20 Djokovic

7.00 Nadal

 

I ovdje pisu ljudi da Djokovic nije favorit. :D

 

16 minutes ago, Zinedine Zidane said:

Trenutno Rafa @1.87, Nole @2.02, Puj @28.3.

pa šta je sad od ovoga tačno ?

ovo 2.2 i 7 deluje skroz neozbiljno

 

meni je drago ako nole nije favorit

znao se on ''lepo'' provesti kada su ga pisali kao izrazirog favorita

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...