Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

40 minutes ago, Zli Gli said:

...jasno vidljivo da je nas Nole covek iz naroda, igrao se s drugarima klikera, grudvao se preko zime, skroz normalan lik... zato i prepusta protivnicima po set ili makar par gemova u svakom setu, nema srce da ih ponizava kao ova dva olosa...

 

Da on drugarima i po koji gr. slem, ima se može se :thumbsup:

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

31 minutes ago, keitel said:

 

Kurijer? Rijetko antipatičan lik.

a meni skroz simpa

 

i gotivi nola :D

 

nadal deluje brutalno. ono što sam sigurna, ja finale gledati neću, pa ko god u njemu bio.

sa ovakvim rafom, jok.

Link to comment

Nolo - ako prodje SF - ima da ga izrespektuje Nadal samo tako. Kako ce da se zavrsi - da vidimo (kad prodje SF) al' sto rece neko onomad - Nolo ima mental edge a i gadan je (ako prodje SF, da ne ponavljam po sedmi put).

Link to comment
prvo da Novak sutra dobije Puja. nadam se da će imati podjednake uslove kao ovi danas, tj. dvoranu.
Samo su zene igrale sa navucenim krovom, otvorili ga za ovu dvojicu, jer ipak je pola 8 uvece. Tada igra i Novak, mada od pre par dana, po prognozi, za petak predvidjena najgora T, ne znam da li se nesto promenilo, ali ne verujem da ce biti dvorana.
Link to comment

jeste, to je tačno (nadovezala se na @W.F.C. -ov post)

 

ali ja ovako agresivnog nadala nikada nisam videla, plus defanziva koja je uvek bila besprekornra

deluje zverski, zbilja

Edited by dùda
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

jeste, to je tačno

 

ali ja ovako agresivnog nadala nikada nisam videla, plus defanziva koja je uvek bila besprekornra

deluje zverski, zbilja

ma nek' samo igraju njih dvojica sledecih 5-6 finala najmanje - jedan (od njih dvojice) mora da pobedi. - Pa ko bude brzi/bolji ima da prepisha dedu™ kao sto je red...

Link to comment
9 minutes ago, renne said:

Ma kako nisi. Pa uvek kad je zdrav je takav

 

Vise manje da. Rafa nikad nije znao da dozira meceve. Vec uvek na maksimumu. Tako da je vise puta dolazio do finala superiorno, a onda gubio. 

Link to comment

Rafa je pola povredjen, a drugu polovinu kada igra uvek kida, tu nema zbora, 1000% daje, pa sta bude. Sada se bas spremio, mada ne znam sto se povukao u Brizbejnu...

No, Novak je streptomicin za Rafu, van sljake posebno, nego polakice, prvo mali od Morezmo. Ne volim kada igra sa nekim prvi put, mada mislim nikada u ovij fazi jos GS nije se desilo, ali valjda je tim odradio dobro skeniranje.
U svakom slucaju samo od Novaka zavisi i njegovog raspolozenja, a u PF jednog GS, jos njegovog terena, nema razloga da ono nije top.

Link to comment
32 minutes ago, Timmy said:

 

Vise manje da. Rafa nikad nije znao da dozira meceve. Vec uvek na maksimumu. Tako da je vise puta dolazio do finala superiorno, a onda gubio. 

+1

 

Ne zavise ta finala od Rafe, već od Novaka. Kako se bude probudio, s kim će se prvo posvađati i da li je prethodnih dana više pričao sa Vajdom ili sa novinarima.

Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

Da, da... ne zavise od Rafe. :D

 

Pa vecinski ne zavisi. Rafa bolje od ovog sto igra ne moze. A realno je pretpostaviti da ce i u finalu manje vise imati isti nivo.

 

Dok sa druge strane Novak moze i losiije, ali i mnogo bolje od igara na turniru. Tako da ipak skoro sve zavisi od Novaka i njegove igre. A nemam dilemu da ce ga zveknuti. 

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

 

Otisho u penziju 2002 dok je Fed imao 0 gs

 

Video sta se sprema kad ga je deda (tada decak) drknuo u medjusobnom duelu i resio da je bolje da se skloni :)

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...