Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajd da pokušam da te urazumim, jer vileniš bespotrebno.

 

Na pisanje o Kirjosu sam istakao svoje mišljenje da se on pogrešno tumači i da se svojim tvitovima svadja sa javnosti, a ne sa Novakom i Rafom. Rekao sam  da je retard i da je najbolje takve izjave ignorisati.

 

Ti u odgovoru meni kreneš da objašnjavaš da ti nisi kačila ništa do sada (ne znam zašto si se našla prozvanom) i onda nadalje o Kirjosu što nema veze sa onim što sam ja pisao.

 

Na to ti odgovarim da me kvotujes a da odgovor kao da nije meni upućen. 

 

Ništa zlonamerno ni 1%, a ti onda krećeš u ličnu raspravu, uključujući i niotkuda neke druge ljude...

 

Najdobronamernije ti savetujem, diskutuj sa napisanim, a ne sa ljudima i tvojom pretpostavkom o njima. Umeš da ispadneš smešna.

 

Nadam se da nećeš ponovo naći neku uvredu, stalkovanje ili šta već, pa da nećeš ponovo kukati moderacija.

Link to comment

Pa sad ko ne razume, ko je bezobrazan, nevaspitan i ne zna da komunicira, ipak neki visi nivo za tebe izgleda mi. Uzivaj i samo pazi da ne boli.

 

 

Link to comment

Mnogo se ti Timmy samoprozivas i samoproklamujes jedinim koji ovde nesto novo moze da (pametno) napise. Oladi malo

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

E svašta. Gde vi sve to vidite, nek bude da mi nije jasno.

 

Al i dalje je priča o meni, a ne o temi na kojoj smo.

 

Niste jedini kojima dajem isti savet, ako već želite da pričate o meni slobodno otvorite topic. Ovde raspravljajte sa mojim pisanjem. Bezveze da smatramo ljude ličnim stvarima.

 

Zar je to toliko tesko.

Link to comment

Verujem se da ste sad bar malo srećniji, pa mi je drago da sam pomogao lečenju ličnih frustracija na forumu.

 

Samo napred. I vas dvojica i zaštićena plačljivka.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...