Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Majo said:

I taman posla da neko kaze nesto lose za Nadal od komentatora.

 

Nece ni nas komentator pljuvati Novaka no Djerea. :D

Link to comment

Jadan Verdasko npr, rodi mecku da dobije Nadala a komentatori mu se useru u zivot posle meca, 'kako se osecate sto ste dobili Rafu povredjenog?'

Link to comment

Nazalost nije Novak bas takvo bozanstvo ovde, a nije pljuvan ni Nemac prekjuce, ne znam sto bi ovi nasi. Uvek se Novak pljuje. Evo sada...nije zeleo dovoljno da igra i pobedi, nla,bla...Pod uslovom da nije pobednik Nik Kirjos, e on vec moze da se pljuje...



Prsotina
Link to comment

Ali non stop ga spominje i proziva. Evo stvarno ne znam, ispravite me, da li ga je ikada Novak pomenuo, ako ne racunamo one dve kzn kada je morao posle tih meceva?

Naravno nema Novak ni zbog cega da ga pominje, ali ovaj def nije normalan

 

 

 

 

Link to comment
Just now, Jumanji said:

Ali non stop ga spominje i proziva. Evo stvarno ne znam, ispravite me, da li ga je ikada Novak spomenuo, ako ne racunamo one dve kzn kada je morao posle tih meceva?
Naravno nema Novak ni zbig cega da ga pominje, ali ovaj def nije normalan

 

Mislim da se pogresno citaju retardove poruke. Nema on u principu problem sa Novakom, Rafom... Vec sa tim sto se na njega gleda drugačije nego na ostale. Pa se njemu previse zamera na nečemu što se ovima toleriše.. I onda on da bi branio sebe od cele javnosti stalno traži slične poteze kod ostalih kako bi rekao eto, vidi njega, a mene ste pljuvali.

 

Al najpre mislim da ga treba ignorisati, pa nema razloga kaciti ovde svaku drugu njegovu mudrost.

Link to comment
26 minutes ago, Timmy said:

 

Mislim da se pogresno citaju retardove poruke. Nema on u principu problem sa Novakom, Rafom... Vec sa tim sto se na njega gleda drugačije nego na ostale. Pa se njemu previse zamera na nečemu što se ovima toleriše.. I onda on da bi branio sebe od cele javnosti stalno traži slične poteze kod ostalih kako bi rekao eto, vidi njega, a mene ste pljuvali.

 

Al najpre mislim da ga treba ignorisati, pa nema razloga kaciti ovde svaku drugu njegovu mudrost.

Bas tako, ne bas mnogo pametan buntovnik bez razloga. ja sam kontras, meni je Kirjos zabavan i dobar igrac, ako se malo dovede u red, bice i broj jedan.

Link to comment
1 hour ago, Majo said:

Sta je tu cudno, pa na spanskoj TV kad Nadal gubi od nekog sunarodnika, sa gadjenjem prenose mec. I taman posla da neko kaze nesto lose za Nadal od komentatora.

 

Ujka Toni hakovao nalog?

Link to comment



 
Mislim da se pogresno citaju retardove poruke. Nema on u principu problem sa Novakom, Rafom... Vec sa tim sto se na njega gleda drugačije nego na ostale. Pa se njemu previse zamera na nečemu što se ovima toleriše.. I onda on da bi branio sebe od cele javnosti stalno traži slične poteze kod ostalih kako bi rekao eto, vidi njega, a mene ste pljuvali.
 
Al najpre mislim da ga treba ignorisati, pa nema razloga kaciti ovde svaku drugu njegovu mudrost.


Prvi put kacim nesto njegovo, i mislim da ima smisla to, u suprotnom ne bih. Citam ga samo kada do mene dodje nesto kao ovo oko Novaka i uvek ga citam sa razumevanjem, a isto nemam za njega jer lik ima vec 23 godone, nije dete.

Meni samo smeta ekstremno njegovo ponasanje kao sa onom flasicom vode na klupi u pazi izmedju gemova, kada nece namerno da igra i time omalovazava protivnika, pod uslovom da gledam taj mec i kada proziva Novaka, a iz kojih razloga to radi nebitno, i briga me mnogo.

On u dubini duse i ima dobre neke zice, koliko je samo pogodjen Lacijevom sudbinom, jer se oglasavao povodom toga vise puta, neka je i foliranje... ali dzabe kada sve pobije svojim sranjima.
Link to comment

Kako bi drugačije gledali Kirjosove izjave je u pitanju naš teniser,pravili bi od njega srbočetnika u borbi protiv teniske mafije.

 

A zašto često proziva Novaka,ako je to tačno,jednostavno ovaj neće da ostane dužan odmah mu vraća tviterom ili instagramom

Smaranje da prozivaš nekog a on te kulira

Link to comment
41 minutes ago, Jumanji said:


 

 


Prvi put kacim nesto njegovo, i mislim da ima smisla to, u suprotnom ne bih. Citam ga samo kada do mene dodje nesto kao ovo oko Novaka i uvek ga citam sa razumevanjem, a isto nemam za njega jer lik ima vec 23 godone, nije dete.

Meni samo smeta ekstremno njegovo ponasanje kao sa onom flasicom vode na klupi u pazi izmedju gemova, kada nece namerno da igra i time omalovazava protivnika, pod uslovom da gledam taj mec i kada proziva Novaka, a iz kojih razloga to radi nebitno, i briga me mnogo.

On u dubini duse i ima dobre neke zice, koliko je samo pogodjen Lacijevom sudbinom, jer se oglasavao povodom toga vise puta, neka je i foliranje... ali dzabe kada sve pobije svojim sranjima.

 

 

Kvotujes me, a kao da opste ne odgovaras meni. Istakao sam drugu poentu.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...