Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je lepa prilika, spor beton, pun samopouzdanja, mada ne bas i energije, i mozda za IW rano jos, ali do Majamija ocekujem da se fizicki povrati, no da ga i zrebovi pogledaju, svaki poen mu je bitan. Za pocetak da udje u sigurne nosioce, a imace i na hardu sta da pokaze sigurna sam.

 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Jumanji said:

Ovo je lepa prilika, spor beton, pun samopouzdanja, mada ne bas i energije, i mozda za IW rano jos, ali do Majamija ocekujem da se fizicki povrati, no da ga i zrebovi pogledaju, svaki poen mu je bitan. Za pocetak da udje u sigurne nosioce, a imace i na hardu sta da pokaze sigurna sam.

 

 

 

Sležem se za ovaj beton.  Samo da ge ne strefi neka povreda, pa da u Evropi na šljaci pokaže pun potencijal. Ovo je prilika da se i materijano obezbedi i da posle može  opušteno da igra.

Edited by Arkadija
Link to comment

dečko je ove godine već zaradio $471,662 , ako mu to nije dovoljno da može  opušteno da igra narednih godinu dana onda mu ni 4 milke abi bile dovoljne :happy:

Link to comment

Ne znam da li su te pare sa odbijenim porezom, ali porezi su ogromni.

Drugo, nisu te pare ništa specijalno za tempo života i troškove jednog tenisera... Nije da nisu vredne pomena, ali nisu ni mir na duže staze.

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Ne znam da li su te pare sa odbijenim porezom, ali porezi su ogromni.

Drugo, nisu te pare ništa specijalno za tempo života i troškove jednog tenisera... Nije da nisu vredne pomena, ali nisu ni mir na duže staze.

 

3 hours ago, aram said:

pa jebi ga, od tih $471,662 treba ceo njegov tim da živi, a ne samo on... a da ne pričam da verovatno prvo treba da vrati dugove

 

pa čekajte kako je prošle godine kada je zaradio 5x manje nego ove mogao sve to da priušti i još da odigra 25 turnira od čega 20 čelindžera gde su nagrade simbolične u poređenju sa pravim turnirima

Link to comment

E kad sam znala da ce da mu zapadne Kirjos -.-

 

I free

II kvalifikant

III Kirjos

IV Cekinato

QF Tim (?)

PF Zverev

F Nadal (sa dedom u istom delu)

 

Miomir prosao prvo kolo kvala

 

 

 

Djere

I free

II Andreoci-Ivaska

III Anderson

 

......

Link to comment
7 minutes ago, Jumanji said:

E kad sam znala da ce da mu zapadne Kirjos -.-

 

Čemu takav smiley, vreme je da se isprave neke nepravde sveta... Nije mogao bolji žreb :)

 

 

 

Capture.PNG

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...