Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

I pobedi Cicipas. Tim , na kraju, nije imao psihičku jačinu da ovo dobije.

 

I samo da kažem, puuu svi Svrbi u rasejanju, puuuu. U ovom Londonu ne može 30 ljudi da dođe da navija za Novaka. Za Cicija došlo pola Grka što živi tamo. Verovatno ni ne znaju sva pravila tenisa.

Link to comment

Dobar mec. Tim se samounistio mnogobrojnim greskama kad je gorelo. Inace, utisak je da ovakvi mecevi nikad imati epitet epskih, bez obzira na kvalitet igre. Mlako je to sve, ova trojica su u tim godinama vec imali neke silne trofeje i izgradio se rivalitet izmedju njih a ovi omladinci igraju sve nesto na mahove, bljesnu pa nestanu i tako u krug, nema onog pozitivnog lozenja niti mislim da ce ikad biti... Kilavo, bas kilavo.

Link to comment
I pobedi Cicipas. Tim , na kraju, nije imao psihičku jačinu da ovo dobije.
 
I samo da kažem, puuu svi Svrbi u rasejanju, puuuu. U ovom Londonu ne može 30 ljudi da dođe da navija za Novaka. Za Cicija došlo pola Grka što živi tamo. Verovatno ni ne znaju sva pravila tenisa.
Svake godine, W i jos ovo... Znas ti koliko je to novaca?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ma, uvek je tako bilo. 

Eventualno je u Australiji neznatno bolja situacija, mada se neke druge nacije ističu većom posećenošću. Čitaj Hrvati.

 

Imam ja prijatelje koji žive u Beizbejnu, recimo da su visoka srednja klasa. Pitala ih ja jednom pre 5-6 godina, oće li da idu da gledaju tenis, tj Novaka (pošto su veliki fanovi), odgovor je bio " joooj, pa ne znaaamoo, to je u Melburnu, a mi smo u Brizbejnu, posao, mala deca (laž)". Onda posle mesec dana vidiš kako su odleteli do Los Anđelesa na neki koncert :laugh:, to im nije bilo cimanje.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...