Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Tsai said:

Cici dobije Zvereva 2:0

Zverev dobije Medu 2:0

 

U tom scenariju Nadal 100% ispada

 

1/2

:fantom:

 

Da je ona luzercina dobila danas, Nadal bi vec sad statisticki ispao

Edited by Tsai
Link to comment

Koliko je problema imao Sasa skoro cele sezone, pa i mnogo privatnih, dobro da je i dosao u London. Ali u svakom slucaju sam iznenadjena sto je ovako igrao lose veceras, s obzirom na to da je protiv Rafe igrao bas dobro, doduse Spanac je i dozvolio to.

 

 

Link to comment



Pa to onda i nije tako lose. Ja sam mislio da nekako Nadal moze da bude drugi

nema vise kombinacija ... nole mora da uzme turnir da bi bio prvi bez obzira na druge rezultate


+1 tj. 2i™

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Sad sam proshao kroz par foruma i zakljucak je jasan, dakle ako se napravi krug od tri tenisera sa skorom 2:1, prvo se gleda set kolicnik pa H2H, tako da Nadal nikako ne moze da bude 2. a Zverev 3. Nadal je ili prvi u grupi (SF sa Novakom) ili ispada. 

 

Drugim recima, Novak ima sudbinu u svojim rukama, ne zavisi ni od koga. Ako osvoji, bice prvi. 

 

Posle ova dva dana kidanja zivaca ovo je cak i odlican scenario

Link to comment

Jbg, nažalost, ipak je Rafinjo rak rana za ovu boraniju više nego naš Đokica. Kad je ovako neko choke-ovao protiv našeg pulena? Ne sećam se. Uglavnom igraju kao na drozama.

Link to comment

Djokovic ove godine osvojio 2 slema, 2 mastersa, cele godine prvi i bori se za prvo mesto na kraju sezone. I klinci mu nasli zicu? I ne zasluzuje prvo mesto? I penzija? Ko o cemu - djaci o ocenama, kurve o cenama, ljubitelji tenisa o brojkama...

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...