Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Hm, cuo sam da je kao dete ostao bez majke, ali ne i da mu je umro otac? Ako jeste, bilo je skoro? Tuga ako je tako, znam da ima i mladju sestru...

 

Otvorilo mu se lepo, ali i zasluzio je, posteno je dobio Tima vec na pocetku turnira. Verovatno ce mu znaciti i finansijski, uzece ogroman novac, a i obezbediti mesto u zrebu na najvecim turnirima verovatno do kraja sezone. Posle toga je vec sve lakse, iako je primarno sljakas i tesko da ce se to promeniti. Ali makar ce moci dobro da zaradi i onda kad ne igra sljaku.

Edited by Malvo
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam znala da Đere nema žive roditelje. Baš tužno. Znamo koliko su roditelji bitni u tenisu, kao oslonac u tom nomadskom životu ( Novak, Jelena, Ana uvek su putovali sa bar jednim roditeljem u ranim danima karijere) , tako da ovo što Đere sam radi, je za duboki naklon.

Link to comment

Bilo bi lepo da mu teniski svet pokloni paznju zbog toga, ali naletece na najnovijeg NextGen ljubimca, koji je uspup prebacivao lopticu s nekim siromasnim brazilskim detetom i kupio naklonost interneta, a najverovatnije i domace publike. Bice vrlo bezveze ako posle svega bude morao da igra i protiv publike, pa jos i izgubi.

Link to comment

Vala sta ga je snaslo sve do sada (privatno) i kako je tako reci celendzer igrac svasta prosao i svakako se dovijao, ne verujem da ce ostaviti nekog traga eventualni neuspeh, jer na kraju mora biti jako zadovoljan sto je stigao dovde, i to isto vazi i za Feliksa naravno.
Ima Djere sansu, ali mu nece bito lako da je iskoristi.

Link to comment

Ma nece navijati protiv njega, ali navijace za ovog drugog. Nije Federer, ali je klinac koji je iskocio, a juce je kupio paznju Brazilaca nakon sto je kao "trenirao" s nekim siromasnim klincem, mislim imace podrsku 1/1. Nije ni bitno ako Djere nema djokovicevsku slabost na simpatije publike, mada svakako nije zasluzio da u najvecem mecu u karijeri ima takav tretman, ako ga bude imao.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...