Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Janko i Viktor pobedil u Bangkoku.

 

Janko posle prve pobede nakon skoro dve godine ušao u 500 (kako to tužno zvuči) i krenuo u povratak ka vrhu. Verovatno poslednji put.

Link to comment
1 hour ago, Čutura said:

osaka sutnula bajina, navodno zbog para..

 

Ako je to razlog onda je ona debil na kvadrat.

 

Pre njega joj zarada bila u desetinama hiljada, a sa njim stigla do mnogo miliona. Pa ako nije zaslužio debelu povišicu onda jebi ga

Link to comment

Jos jedan mec u tri seta, ovog puta izgubio od Dakvorta. Sve u svemu, solidan turnir za Janka. Gledao sam neke hajlajtse, vidi se da je nespreman, ali igra je jos tu.

 

A Troicki nastavlja da se blamira. Jutros kad sam ustao gubio je 6:0 3:0 od simpaticnog japanskog veterana Soede. Na kraju uspeo da uzme 4 gema i upristoji poraz.

Link to comment

Debilni direktor Dubaija izjavio da se nada lakom zdrebu za dedu, pa da ce osvojiti titulu. 

 

Koliki retrad treba da budes da to izjavis.

 

Al dzaba, nece on taj 100ti uzeti, ja da im svima kazem :D:fantom:

Link to comment

Jorovićka prvo prošla Q u Dubaiju, pa u prvom kolu dobila Saru Ekrani, posle preokreta. U drugom setu imala dva brejka zaostatka, al se ipak izvukla.

 

U sledećem kolu na Sabalenku, taman da vidi koliko je daleko od Top10 igračica.

Link to comment
Svi naši igraju ove nedelje. Filip u Marseju, Duci i Đere u Riju, Aleks i Olga u Budimpešti, a Janko i Viktor opet čelendžer u Bangkoku.
Viki i Tiki se zajedno vracaju na velika (raz)vrata cvetske teniske estrade. Lepo, lepo... nek se druze

Nolo? Za 2 nedelje Majami?

Miomir?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...