Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Ee dobro dobi Zverka [emoji849] ovakvog dedu. Idi bre vuneni covece u persun.

Sto se tice dede, taj nema nameru u penziju uopste, igrace dok ne mre tamo bozemeoprosti. Potpusao 5ogodisnji ugovor [emoji849] za egzibicioni turnir u Hangzhou od 27.-29.decembra ove godine, sa Sasom i bracom Brajan ce sada igrati, sto znaci da ce tamo bar da se pojavljuje do 2023. Oh, boy!


Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

17 minutes ago, Milošica said:

Bilo bi lepo da Tim pobedi,pa da vidimo ta 4 predvodnika mladih u završnici jednog turnira.

 

 

Tim (26) je par godina stariji od preostale četvorice.

 

Link to comment
1 hour ago, April said:

Zašto mi se čini da se ovaj datum podudara sa strmoglavom rezultata

 

Povrede i pičke materine...bolje treniraj malo i prestani da sereš

 

pa ako sam dobro razumela, fil-grič je ''otpušten'' posle neuspeha

 

ma da, cela priča je bzvz, taj isti fil-grič je od njega napravio čudo svojevremeno

to kao kad je ana posle osvojenog rg-a i prvog mesta otpustila kondicionog, kao, može i ona nekada da kaže ''ne''

e pa rekla je ''ne'' i videlo se šta je bilo posle

 

novak, ako misli da osvoji još kogi gs, moraće da zapne kao onomad što je, a to mi se čini da će teško da ide

Edited by dùda
Link to comment

Da, na žalost, tako za sad izgleda... :(

Ovi novi mladi ga ne jebu ni 2 posto, em znaju da serviraju em su dobri sa osnovne linije...gaće ne skidaju unapred... Osim ako je preko Fed. [emoji848]

Sent from my SM-N950F using no brains

Link to comment
koliko se ja sećam ovo nema veze, fil-grič je odlazak najavio mesecima ranije, otvorio je neki svoj privatni biznis...
Nema veze naravno, jos proletos je Gric rekao onda da odlazi da radi neke druge stvari posle W, osim sto tamo nije ni bio, a zvanicno se oprostio nakon turnira.

Ma Mastersi vise ne igraju bitnu ulogu, to moramo da prihvatimo. Njemu su najvazniji GS, one puste OI za kojima crce i broj nedelja.
Nekoliko puta se desilo ove godine da odigra odlicno prvi set, razbije takoreci, onda protivnik (Agut, Medo, Cici, ali sve van GS) drasticno podigne igru u drugom i on prosto kao da ne zeli ili ne moze da se dodatno iscima, kao da se prepusti na neki nacin, a videli smo xxxx puta koliko je to veliko trosenje, pri tom vrv najmanje fizicko. Ovde sigurno nije bio dovoljno ni fit.

Polako ga stizu i godine, ta silna trosenja, pa samim tim i menjanje prioriteta.
Doci ce i No1 nedelja na red, polako, sada je AO njavazniji, a vidi se da je na GS ipak druga prica, pogotovu sto se igra u 5 setova gde ima fore da se resetuje pre svega zbog svoje izuzetne mentalne snage.
Link to comment
7 hours ago, Tsai said:

 

Upravo. Vec 4.put ove sezone gubi mec a da je dobio prvi set, i to po istom receptu, rutinira prvi pukne u drugom i duh u trecem. Ne valja ovo nista

 

Koji je 4ti pored ova tri što je Jumanji navela?

Link to comment
9 hours ago, mlatko said:

to moze ali da ostane No1o :fantom:

ne znam, najverovatnije ce biti u neku ruku oprostajni RG za Rafu, mozda finale. Nole nece zapinjati na W zbog OI pa eto i za Rodju sansu za jos jedan... a ovaj nas 2021-22 taman

 

Ja kad bi se salili, jos je Almagro fino najavio sta ce biti 2008. :D

 

 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...