Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neverovatne scene na mecu izmedju Fininija i Mareja. Rasprava igraca izmedjh gemova, onda Marej koji ustaje da se raspravlja i zatim Marej koji mu vice, "Umukni".

Spektakl.

Edited by Arkadija
Link to comment

Rece komentator da je Fonjini prilikom jednog smeca Mareja viknuo nesto tipa BU i zbunio ovog pa je ovaj posle popizdeo :lolol:

 

Fabio macka, igrao sam na njega uzivo i nije razocarao :cool:

Link to comment

Čekaj, jel to sigurno rekao Fonjini?
I da jeste, pa ništa se nije desilo, ovaj rutinski smečovao [emoji16]

Fonjini je (ako je on viknuo BU) car ne zato što je viknuo BU (a zapravo nikakvu štetu nije naneo Endiju) već što ga je iznervirao, a tu je Endi sâm kriv što se primio, realno mogao je da iskulira.. :wicked:

Ajde da je viknuo pa ovaj promašio pa da ga kažnjavaš...

Sent from my SM-N950F using no brains

Link to comment

Zapravo je smešno što se Endi primio na Fonjinijevo uobičajeno provociranje protivnika. 

Sudija Marfi je sigurno mislio, zašto meni zapadnu svakave budale da im sudim, iako je , realno, ovo  bio mačiji kašalj u poređenju sa Kirijosom, kada ga je ovaj pljunuo.

Link to comment

Ma ima tih koji su stalno na ivici nekog incidenta, prosto im karakrter ne dopusta da se promene. Takav je i onaj Cici Grk, koji se svakakvim trikovima sluzi. I on je ometao protivnika, tako sto je lupkao reketom o podlogu dok je ceko da onaj udari lopticu, u sred poena naravno (mislim protiv Sapovalova).

 

Ali def niko gadan kao Kirjos, no on je i dijabola.

 

 

 

Inace Novak sutra ne pre pola 1, protiv pomenutog ruskog Kanadjanina.

Danas na konferenciji rekao da povreda nije stoposto izlecena, da mu je potrebno jos vremena i da svakodnevno ima terapiju, no i da ne oseca bolove -.-

 

 

Link to comment

Ah pa kada je misteriozan vecito, mada niko od njih ne raspreda neke price o svojim povredama. Rekao je vise puta da ne zeli da ulazi u detalje, nemam pojma, sigurno doktori i specijalisti vise znaju, mozda njegov fizio Uli vise zna, koji mislim da ga bas dobro priprema i "sredjuje".

 

 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...