Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hahahahah kakav naslov za temu.

Kad bi Medvedev pobedio na US openu, atp bi se urušio sam u sebe i implodirao. Jedva su svarili Novaka (donekle), rusa neće nikada, pogotovo što  krakati ima 0% harizme.

Link to comment

Kladionice mu daju 5% sanse da osvoji, po meni je i to previse. Odmah je iza velike trojke i nesto malo bolji od Tsitsipasa, Kirgiosa (!) i ostalih... Ako upadne 7 puta u trans mozda mu se i posreci da ne polomi nogu [emoji38]

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Medvedev je apsolutno zaslužio da sjajnu formu na američkoj turneji kruniše bar jednom titulom i zbog toga mi je drago. Sinoć sam sporadično gledao prvi set i mislim da je njegova igra bila na nivou igre iz prvog seta protiv Đokovića.

Ne spekulišem oko njegovih šansi na USO, ali se ne može ignorisati odlična forma, standardno dobra igra, a mogu da pomognu i momenti ludila ukoliko naiđu u pravom trenutku.

Polufinale protiv Đokovića sam gledao. Očekivao sam težak meč za Novaka, početak (prva 3-4) gema je zaličio na to čega sam se pribojavao, a onda bio prijatno iznenađen Đokovićevom igrom. Planirao sam na spavanje na početku drugog seta, a onda sam se još više iznenadio onim što se izdešavalo. Sam Novak je u svojim izjavama (dostupni video prilozi/intervjui) najbolje opisao šta se događalo u tom meču. Super mi je bilo kada je rekao nešto poput "i dok sam se opasuljio bilo je već 1:1 u setovima i brejk za njega u trećem" :) 

Edited by Ras
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Hahahahah kakav naslov za temu.

Kad bi Medvedev pobedio na US openu, atp bi se urušio sam u sebe i implodirao. Jedva su svarili Novaka (donekle), rusa neće nikada, pogotovo što  krakati ima 0% harizme.

Jes vala, i zato su izvrsili atentat na Kafeljnikova i Safina... 

 

Pritom je vecina redneka na onom cirkus-turniru navijalo za Rusa protov svetskog broja jedan

Link to comment
19 hours ago, Tsai said:

Jes vala, i zato su izvrsili atentat na Kafeljnikova i Safina... 

 

Pritom je vecina redneka na onom cirkus-turniru navijalo za Rusa protov svetskog broja jedan

 

Kafeljnikov i Safin su igrali pre pojave boga jedinoga Federera, u doba kada se mislilo da će se zapad sprijateljiti sa rusijom.

Link to comment

Sitne su ribe obojica bili, nikakva pretnja.

Glavni zreb je u cetvrtak u 18h po nasem, a vec se igraju kvalifikacije.

Od nasih Nikola Milojevic i Nina Stojanovic juce prosli prvo kolo, Natalija Kostic ispala, a danas igraju Jaksic i Krstin.
Dajte temu :)




Link to comment

Kraj za Tipsu :(

 

Quote

It has been a great 16 years.After a lot of soul searching and thinking what is important to me in this stage of my life and what does make me happy,I have decided to retire from professional tennis.I’m not gonna write a heart breaking speech(yet) where you will all cry �� since I have still some tennis left in me.Apart from US Open next week and several ATP tournaments,my last competition will the Davis Cup in Madrid.In the following years my main focus will be, my family,franchising our Tennis Academy and International coaching for several weeks per year.Thank you all for your ongoing support.

Janko

#keepdigging

 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...