Jump to content
IGNORED

Goveda u srpskoj nauci


3opge

Recommended Posts

Pa kad bi ljudima omogucili normalan zivot i razvoj karijere, niko ne bi odlazio... Ali to zahteva razmisljanje i strategiju koja bi dovela do toga...

 

Dakle, pošto ne umemo da mislimo, hajde da zabranimo... Vrlo pametno...

Link to comment

problem je sada shto chak i da imash strategiju, a ima neka, treba da startuje 2020, shto to vishe nema ko tehnichki da obezbedi i sprovede. u ministarstvu vishe nema ljudi za to. ni da izrachunaju a ne da znaju shta su izrachunali.

sent from bubamoto

Link to comment

ovaj snimak je isečen, baš me zanima kako je poentirala maja gojković... naravno da naučnik ode iz srbije tamo gde je veća plata, ali su i troškovi života veći nego u srbiji... tu se prekida ton, ali po njenoj gestikulaciji bih rekla da je zaključak... pa mu dođe na isto.

da li je retardirana ili je toliki skot?

 

@gospa buba važan deo strategije je i telo kojim upravlja siniša mali a u radu učestvuje lav pajkić. to je veoma bitno da se ne zaboravi.

Edited by slepa živana
Link to comment
10 minutes ago, slepa živana said:

da li je retardirana ili je toliki skot?

ili kroz nju govore velike misli ex direktorke vinče i njenog ex pomoćnika u narodu poznatijeg kao zli patuljko, koji mrsi sa državnim sekretarom (i preko svog novog direktora sa MG) o tome koga postaviti na čelo Vinće.

 

nema tu mudrolije.

samo pljačka koju su zacrtali čim se institut podeli na naučni i tržišni deo.

omela ih mala perturbacija što je neko stisnuo petlju da objavi deo kriminala koji su sprovodili  ex direktorka, njen zadrigli novi muž i ostali patuljci.

 

interesantan je podatak da je ova najnovija v.d. vinče bila poznata po tome što ex direktorku na kolegijumima ili hvali ili ćuti.

dok je dira  pre nje ribala javno samo tako. štroka.

Edited by pt 2.0
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

:) stvarno. ne mogu da odlučim šta je realnije.

Maja je skot, neopevani skot...

 

Ja se samo dvoumim, oko one priče u NS i autobuske stanice, da li je od početka bio plan da podele lovu od milionske odštete sa Devićem, ili ga je zajebala  i uzela mu kintu da prgura autobusku stanicu, a onda, jebg, rekal neće Velja i ugobarila čoveka...

 

U svakom slučaju je skot...

 

A za ovo, napolju nije bolje nego ovde... Pa to važi za otprilike 2 zanimanja u Srbiji, ako i toliko... Zna ona to dobro, nego se time podilazi zombijima ispred ekrana koji veruju da je Srbija najbolja zemlja na svetu...

Link to comment

@gospa buba

Evo ti u novom NIN secirani članovi i ponašanje UO Vinče od strane Fiće Vukajlovića. Plus napomenuto da je "drž sek u Min nauke - Vladimiru Popoviću, koji je i sam bio nekoliko godina na čelu UO, najviše u interesu da se zataškaju krupne nezakonitosti u poslovanju Instituta koje su nedavno izašle na videlo"...

Dobar tekst, no ja istrošila kvotu za slike.

Link to comment

nema.veze, znachi stigao uvazeni fica konachno i do nina, tj na zelenu granu da izviri iz andergraunda hail.gif

 

mislim da on tu prichu vec prichao manje vishe kod teshe teshanovica ili onog perica, ne mogu da se setim koji beshe. ceo sat sigurno. naci cu imam negde.

 

@pt. jesi ti na mejling listi uvazenog kolege fice?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

9

 

 

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

mislim da on tu prichu vec prichao manje vishe kod teshe teshanovica ili onog perica, ne mogu da se setim koji beshe. ceo sat sigurno. naci cu imam negde.

:cry: sve poslednja saznam.

 

Al ovaj UO je baš slika... jedan brani doktorat Siniše Malog (Milan Martić, prof FON-a) a drugi je Ratko Ristić, dekan sa Šumarskog, citiram "rukovodilac doktorske disertacije Gorana Trivana".

Još 2 su Ivan Gržetić i Marko Anđelković (koji izgleda sinekure dobijaju u paru).

To je četvorka koja je od svih ponuđenih kandidata za direktora INN Vinča ostavila prazan listić.

Znam da ti kažeš da država bira i sve, ali meni je ovo da se čovek lepo ispovraća od bahatluka.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...