Jump to content
IGNORED

Goveda u srpskoj nauci


3opge

Recommended Posts

Quote

Pripadnici MUP uhapsili su danas Slavka Karića (37), direktora Centra operative Instituta za nuklearne nauke "Vinča" i supruga direktorke Milice Marčeta Kaninski zbog trgovine uticajem, saznaje "Blic".

 

Prema nezvaničnim informacijama, Karić je uhapšen zajedno sa direktorom Centra za motore u tom Insitutut Brankom Spajićem (31). Njih dvojica su, prema saznanjima "Blica", od jednog zaposlenog tražili 4.000 evra kako bi ga prebacili na drugo radno mesto u Institutu, koje je i bolje plaćeno.

 

Link to comment

Mene zanima sta su toliko zglajznuli da ih ovako cerece ili je poruka za gospodju direktorku. Ovo za sta ih optuzuju je stanje redovno i uslov za zaposljavanje tako da padnu samo oni koji dodju u nemilost.

Link to comment

mene zanima kako to tačno izgleda, 92, halo policija ovde zaposleni iz vinče, karić i spajić mi traže 4k evra da me prebace na drugo radno mesto. zadržite ih, stižemo. tinuuu ninuuu...

Link to comment
12 minutes ago, slepa živana said:

mene zanima kako to tačno izgleda, 92, halo policija ovde zaposleni iz vinče, karić i spajić mi traže 4k evra da me prebace na drugo radno mesto. zadržite ih, stižemo. tinuuu ninuuu...

Moguće varijante:

 

Scenario 1.

Zaposleni koji je dobio ponudu zna  čoveka u partijskim hierarhijama koji je više od ova dva magarca... On  mu kaže, koji kurac su ti tražili 4K, evo ja ti sredim za 2K + 20 sigurnih glasova... Ok, kaže ucenjeni, ali oni će mi jebati nanu naninu, njegova žena, kurac palac...

SNS-ovac odozgore prezrivo pljucen i kaže, ma računaj da je to sređeno, zvaće te neko iz policije da se dogovorite...

I tako... Tino nino...

 

Scnario 2.

Zaposleni koji je dobio ponudu, zna  čoveka u MUP-u... Zove da se posvetuje... Ovaj mu kaže, ček malo... Zove MUP-ovac nekog u partijskim strukturama pita za status magaraca... Kažu mu, jao, pa super,  ionako nas razvlače po novinama zbog magaraca, a ovi ne donose ništa, idemo u borbu protiv korupcije, to donosi 0.22% među srednjovečnim i čak 1.23% među penzionerima... Čovek iz mupa zove ucenjenog, kaže, ajde dođi da se dogovorimo...

I tako  ... Tino nino...

 

Scnario 3.

Ucenjeni ne zna nikog, odlazi u MUP i prijavljuje... Naleće na nekog poštenog inspektora kojeg boli kurac za partijske kombine, i kojem ionako ne daju nijadan slučaj, no se desilo da je on baš tad dežuran... Sasluša ga, kaže mu, pošteno, vidi, ja mogu sad da ih uhapsim, namsestićemo sve, ali, ne verujem da će ih osuditi, a možeš posle da najebeš... Jel' hoćeš da se isteruješ sa budalama i informrom? Ucenjeni kaže, ja ionako hoću da palim za Nemačku, daj da im bar malo prodrmam kavez...

I tako  ... Tino nino...

 

 

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

Snimaju razgovore, snimaju primopredaju love, obeleze novcanice itd

to sam i ja gledala u američkim filmovima, nego me zanima kako je u opštini grocka :D

 

@radisa zanima me formalno, da li policija može nekog da uhapsi ako dobije ovakvu prijavu?

Link to comment
11 minutes ago, slepa živana said:

to sam i ja gledala u američkim filmovima, nego me zanima kako je u opštini grocka :D

 

@radisa zanima me formalno, da li policija može nekog da uhapsi ako dobije ovakvu prijavu?

pa tako rade i u Grockoj, svet je postao globalno selo

 

 

 

Link to comment

evo primer gde ima snimljena i primopredaja love

 

 

ekipa u kojoj je bio i Gangulin ujak klepala neke koji su imali bespravno sagrađene objekte na NBG

verovatno su i pre toga držali Gangulu za muda, a posle toga samo još jače

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...