Jump to content
IGNORED

Golden Globes & Oscars 2019


3opge

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    16

  • mustang

    16

  • Jumanji

    10

  • Tsai

    7

Top Posters In This Topic

Quote

 A ne sere joj što cepa burger. 🍔

 

you wish!

 

Joaquin Phoenix celebrated his Oscar win by eating a vegan burger with his fiance Rooney Mara, who's casually wearing a pair of Converse sneakers.

Edited by Ravanelli
Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

Postoji li neki razlog ovolike fascinacije Holivuda Parazitom? Film je solidan, ali bas se ne secam ovolikog hajpa za neki strani film.

 

Cenim da su i njima ispizdela kojekakva sranja koja su prinuđeni da gledaju ma dodelama i da se prave da im se sviđaju. 

 

Meni je parazit isto solidan, možda malo iznad toga, ali nikakav wow efekat.

Link to comment

pa od ovoga iz ponude (što sam ja gledao) sve su neki omaži i ispričane priče. 

 

parazit je originalan i transžanrovski. i zadovoljan sam što je dobio jer akademija pokazuje da nije toliko samozaljubljena a i na neki način skida pritisak sa sebe glede crno belog pa je oskar pokupio žuti. 

Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

pa od ovoga iz ponude (što sam ja gledao) sve su neki omaži i ispričane priče. 

 

parazit je originalan i transžanrovski. i zadovoljan sam što je dobio jer akademija pokazuje da nije toliko samozaljubljena a i na neki način skida pritisak sa sebe glede crno belog pa je oskar pokupio žuti. 

pa dobro, ali tesko da je parazit neka revolucija u svetskoj ili azijskoj kinematografiji, malo mi cudno to izgleda kao da su tek otkrili dajo neko snima dobre filmove. I ne mislim samo na oskare, generalno je hajp u medijima dosta jak.

 

Link to comment
56 minutes ago, Joe D said:

Postoji li neki razlog ovolike fascinacije Holivuda Parazitom? Film je solidan, ali bas se ne secam ovolikog hajpa za neki strani film.

 

Dosta stranca je uslo u akademiju u zadnje vreme pa se preskocila ta titl ograda.

 

Meni je Parazit stvarno odlican film i sto se ove godine tice, zasita ne vidim da je neko pokraden™ bilo kojim oskarom koji je otisao u Koreju.

Link to comment

Svi su legli na rudu ... Spajk Li najavljivač na dodeli Oskara, Tarantino se kezi na svaku jeftinu foru sa bine ... Obojica su postali ono što su najviše mrzeli u mladosti ...

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...