Jump to content
Sign in to follow this  
3opge

Golden Globes & Oscars 2019

Recommended Posts

mustang

navijam za irishman i rocketman u svim kategorijama. rocketman je na drugo gledanje jos bolji, uhvatis detalje koje nisi stigao iz prve

Edited by mustang

mustang

sascha ne dobi za spy. hm  moram gledati taj sa russell crowe

vise od polovine nikad cula

Mil@n

Žao mi što Pesci nije dobio za sporednu u Irishmanu. 

mustang

jel gledao neko 1917?

3opge

Succession zasluzeno najbolja serija.

Mil@n
Succession zasluzeno najbolja serija.

Apsolutno.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

ivy

Gvinet Paltrow i Sharlize Theron najbolje izgledaju..iste su..

cak se i na Dzenifer Aniston vidi protok vremena..dok na ove dve nista..

Ros

kraljica olivia :hail:

maharaja

Ricky Gervais bogotac. Sve ostale nagrade i nagradice nebitne posle onoga :laugh:

Mil@n
6 hours ago, Ros said:

kraljica olivia :hail:

Odgledaj Broadchurch ako nisi, tamo je još bolja. Opuštena, duhovita, a opet visprena i sposobna. Inače, skroz ok krimi serija.

Ros
Just now, Mil@n said:

Odgledaj Broadchurch ako nisi, tamo je još bolja. Opuštena, duhovita, a opet visprena i sposobna. Inače, skroz ok krimi serija.

odgledao sam broadchurch u cugu. sve tri sezone 

mustang
Posted (edited)
2 hours ago, maharaja said:

Ricky Gervais bogotac. Sve ostale nagrade i nagradice nebitne posle onoga :laugh:

meni je bio vulgaran za ovakvu emisiju. Pogotovu za judi dench. Sutra ce sledeci “komicar” da se iznapusava direktno nekom kao na rost, a ova sminka od emisije ipak treba da poseduje holivudsku eleganciju

drugo sere ko foka. U biznisu je 20+ godina, ista sranja zna sta se desava iza zavese ko ostali.  I ima i on agenta, menadzera, itd. 
ne smatram njegov humor kao salu vec direktnu kritiku na drustvo. A prvo sto je rekao ovo su sale... ne, ovo nisu sale. ivo je tvoje misljenje. 

sa druge strane, uglavnom sto je rekao nije slagao

Edited by mustang

Pokojni Ruxin

lol, al im ga je sterao ricky, jedini selebriti koji nije licemeran i nikad se ne bavi politikama

kad su ga holivudski iluminati angažovali da hostuje petu godinu uzastopno za masne pare nema šanse da su na ovo računali! koje su bile šanse da će posle četiri godine prodavanja svoj edgy bullshit shticka za generisanje kontroverzi, naslova i viralnosti to isto da ponovi i pete. kad ono subverzija!

Jimmy Kowalski
54 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

lol, al im ga je sterao ricky, jedini selebriti koji nije licemeran i nikad se ne bavi politikama

kad su ga holivudski iluminati angažovali da hostuje petu godinu uzastopno za masne pare nema šanse da su na ovo računali! koje su bile šanse da će posle četiri godine prodavanja svoj edgy bullshit shticka za generisanje kontroverzi, naslova i viralnosti to isto da ponovi i pete. kad ono subverzija!

+1

Ja sam bio zabezeknut, ali svaka mu cast, sve im je u bebu skresao. Dobro ce porazmisliti kada ce ga ponovo zvati..