Jump to content
IGNORED

Golden Globes & Oscars 2019


3opge

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    16

  • mustang

    16

  • Jumanji

    10

  • Tsai

    7

Top Posters In This Topic

6 hours ago, Ros said:

kraljica olivia :hail:

 

Odgledaj Broadchurch ako nisi, tamo je još bolja. Opuštena, duhovita, a opet visprena i sposobna. Inače, skroz ok krimi serija.

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Odgledaj Broadchurch ako nisi, tamo je još bolja. Opuštena, duhovita, a opet visprena i sposobna. Inače, skroz ok krimi serija.

odgledao sam broadchurch u cugu. sve tri sezone 

Link to comment
2 hours ago, maharaja said:

Ricky Gervais bogotac. Sve ostale nagrade i nagradice nebitne posle onoga :laugh:


 

meni je bio vulgaran za ovakvu emisiju. Pogotovu za judi dench. Sutra ce sledeci “komicar” da se iznapusava direktno nekom kao na rost, a ova sminka od emisije ipak treba da poseduje holivudsku eleganciju

 

drugo sere ko foka. U biznisu je 20+ godina, ista sranja zna sta se desava iza zavese ko ostali.  I ima i on agenta, menadzera, itd. 
ne smatram njegov humor kao salu vec direktnu kritiku na drustvo. A prvo sto je rekao ovo su sale... ne, ovo nisu sale. ivo je tvoje misljenje. 
 

sa druge strane, uglavnom sto je rekao nije slagao

 

Edited by mustang
Link to comment

lol, al im ga je sterao ricky, jedini selebriti koji nije licemeran i nikad se ne bavi politikama

 

kad su ga holivudski iluminati angažovali da hostuje petu godinu uzastopno za masne pare nema šanse da su na ovo računali! koje su bile šanse da će posle četiri godine prodavanja svoj edgy bullshit shticka za generisanje kontroverzi, naslova i viralnosti to isto da ponovi i pete. kad ono subverzija!

Link to comment
54 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

lol, al im ga je sterao ricky, jedini selebriti koji nije licemeran i nikad se ne bavi politikama

 

kad su ga holivudski iluminati angažovali da hostuje petu godinu uzastopno za masne pare nema šanse da su na ovo računali! koje su bile šanse da će posle četiri godine prodavanja svoj edgy bullshit shticka za generisanje kontroverzi, naslova i viralnosti to isto da ponovi i pete. kad ono subverzija!

 

+1

 

Ja sam bio zabezeknut, ali svaka mu cast, sve im je u bebu skresao. Dobro ce porazmisliti kada ce ga ponovo zvati..

Link to comment

Zvaće ga opet jer koliko god da je lud, žestoko im daje na popularnosti, jer se ovih dana samo priča o njegovom napušavanju holivuda i Golden Globes.

 

Svakako Gervais kao i uvek sve u centar :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...