Jump to content
IGNORED

Golden Globes & Oscars 2019


3opge

Recommended Posts

58 minutes ago, Majo said:

Ako se po Globusu Oskar prepoznaje, slede jos dve bljutave ispolitizovane veceri.  Denzel izgleda nije ronzao uzalud, imamo tri crne price, zatim jedan rimejk rimejkovanog rimejka i jos jedan u nizu biografskih filmova, koji bi trebalo da donese glavnom glumcu oreol najboljeg.

Sinoc sam odgledao BlacKkKlansman, kako je poceo sa Wire 'sheeeeeeit', tako se banalno izvrteo i zavrsio, ispricano ravan u maniru loseg Tarantina, malo jebozovnog Shafta i puno sprdanja na racun bele supremacije. Jeftino i dosadno.

O ostalim filmovima, necu da pricam, jer tri sigurno necu gledati, Queen nikad nisam podnosio, stripova mi preko glave, ovaj rimejk je bio skroz nepotreban.

Serije su vec druga prica, nalazim da su tri koplja trenutno iznad filmova, ali me je izostanak Patrick Melrose iz konkurencije neprijatno iznenadio.

+ sve bih ovo i ja bas tako srocio.

 

ali bih dodao da bez obzira sto su daleko bolje, i serije imaju neki momenat zasicenja koji je sve jaci. jos uvek ima serija koje blesnu ali sve manje i sve redje. uglavnom ih stancaju po vec oprobanim sablonima i koliko god da su dijalozi britki (a generalno jesu) i glumci dobri (a generalno jesu) i tu fali svezine i originalnosti. 

 

i mene je zacudilo sto patrick melrose nije usao u konkurenciju. doduse nisam gledao alienist a escape at dannemora sam probao i nije mi se primilo. od ostalog mi je najbolji versace a imao sam zestoki problem da odgledam do kraja, jako mi je bio mucan. svakako bih pre izabrao patrika od engleskog skandala ali valjda sam to samo ja. 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    16

  • mustang

    16

  • Jumanji

    10

  • Tsai

    7

Top Posters In This Topic

ja sam zadovoljna :) neki moji su dobili, nije timothy al dobro mlad je...kako bih volela njega i ezru millera da vidim zajedno, rame uz rame u nekoj dobroj drami...opasni su klinci. 

dobila i patricia, sjajno odradila escape. svaka cast.

 

moram gledati killing eve, svi je hvale 

Edited by mustang
Link to comment
31 minutes ago, mustang said:

serija je solidna ali mi na momente dosadna sa tipicnim jevrejskim forama i vudi alenovskim dijalozima. a i kamera nikad da se skrasi

stoji, ali rachel razbija :)

Link to comment

Ahhh Timotije, :heart: moje, kakva ce to glumcina tek da bude, mada vec i jeste bez obzira na puru koja jos nije ni skuvana, kakva karijera na vidiku :smiley_hail:

 

Malik ocekivano i apaolutno zaaluzeno, ako je ovo ikakvo merilo (Oskara da ne pominjem -.-)

Edited by Jumanji
Link to comment
  • 1 month later...
mozda i treba da se prebaci na modu i udesavanja... i tako sem crvenog tepiha, tamo nema nista vise interesantnog za mene...  [emoji99]

 

Godinama unazad samo u toalete i blenem, ovo ostalo saznam kad izvuku, sutradan i ajd cao.

Mada i aljine zakazale opasno [emoji2955]...pihhh kakvi flamingosi ove godine, kakve roze nijanse budibog...

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to Golden Globes & Oscars 2019
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...