Jump to content
IGNORED

Fudbal i statistika ili kako Ruxin beži od opklade


Recommended Posts

Evo recimo forumaši koji gledaju sve utakmice liverpula misle da je njihova odbrana uopšte ne dopušta mnogo prilika, a ono zapravo samo što nije krenulo da sipa :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    62

  • Meazza

    48

  • Weenie Pooh

    25

  • Calavera

    19

Не могу да верујем како товарите Руксу због ствари у којима је 100% у праву.

 

Пун форум разних смарача и лупетача, а када неко каже тачну ствар (која је, да ствар буде још апсурднија, опште место у неким другим срединама) дигне се кука и мотика.

 

На крају ће и на форуму да победи статистика и просек, па ће наступити Pax Mediocre, те ће сердари и војводе да се пристојно слажу око свега док год сервере не поједе сало и маховина.

Link to comment

Nije bio u pravu za ono sto je "spinovao", "ciljano trigerovao" i "nije bio skroz ozbiljan".  Ja ga nisam tovario nego sam raspravljao s njim, ako je sad i to postalo problem na forumu, onda prastajte bele zeke.

Link to comment

To kako si napisao zvuči kao da sam ja rekao nešto pa se posle "vadio". Istina je da sam se xG-a uhvatio prvo kako bih zajebavao liverpulovce, a kad smo se prešli ozbiljno na temu onda sam se i ja prešaltao da pričam ozbiljno. A kad smo već tu - ni za zajebanciju čak ne možeš da kažeš da nisam u pravu. To je bilo moje "procena" na osnovu onog što xG prikazuje,  Tvoja procena na osnovu xG-a je drugačija, ne mora da znači da je tačnija. Ko je bio bliži ne možemo znati do kraja sezone. U svakom slučaju to da li ću ja da ga tumačim pravilno ili ne, ne menja ništa. xG je to što jeste, radi to što radi. I ja u tome vidim neku vrednost, ne mislim da je besmilica.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
On 2.12.2018. at 21:08, Pokojni Ruxin said:

 

Postoji i expected goals against vini. U prevodu tabela kaže da je pitanje vremena kad će vaša rekordna odbrana prestati da bude rekordna odbrana, ponovo postati liverpulova odbrana. :fantom: 

 

 

Nisam bio u pravu kad sam predstavio da xG kaže da će liverpul sigurno da propadne. Ali sam bio prilično siguran da ne moram da crtam da ovakav post nije smrtno ozbiljan...

Link to comment

Mogu da kazem da nisi u pravu, zasto ne bih mogao, :) i to zato sto ne vidim kako uopste moze da se pokusava da se procenjuje buducnost na osnovu xG. To i dalje smatram, naveo sam razloge zasto, a takodje sam napisao gde se slazem s tobom, a gde ne i to je to. Nije kao da sam napisao da je sve sto pises glupost ili besmislica. Negde smo se slozili, negde (jos uvek) nismo i sta sad?

 

 

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

Nisam bio u pravu kad sam predstavio da xG kaže da će liverpul sigurno da propadne. Ali sam bio prilično siguran da ne moram da crtam da ovakav post nije smrtno ozbiljan...

 

Jbg, nije trebalo da budes siguran. Ja ti i dalje verujem samo delimicno da to nisi stvarno mislio. U svakom slucaju, kao sto sam ti vec napisao, oko toga je nastao ceo kurslus. 

Link to comment

Ništa, ja sam ok s tim dok god kapiramo šta je xG. :)

 

I ne znam šta ti znači da ne može da se procenjuje budućnost na osnovu xG-a. Mogu ja da procenjujem budućnost i na osnovu gledanja u šolju ako hoću, šta me sprečava? :D Jedino pitanje je koliko će to da bude precizno. A ja mislim da će xG biti nešto precizniji od gledanja u šolju ili bacanja novčića. :)

 

Link to comment

Da budem iskren ne kapiram skroz, jer ja od početka napominjem da xG ne predviđa. Predviđam ja na osnovu xG-a :D

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...