Jump to content
IGNORED

Večera


Bujodrag

Recommended Posts

Ne znam da l' ima topik o večeri, ako ima, merdžujte.

 

Ima topik o doručku......

Mi, koji retko doručkujemo, nonšalantno odmahujemo rukom i curi nam sitna pljuvačka s usne dok govorimo - Pih.

 

Ali jedemo (skoro) svaki dan. I večeramo. 

Ako je moguće, lagano i ukusno a ako je po izboru, vrlo nezdravo i uz alkohol i droge.

Mis'im, kakva je to opuštena i lagana večera??? 

 

Enivejz, keva mi je izašla iz bolnice, stentovali su je i operacija je prošla rutinski. To, valjda, znači da je sve prošlo dobro. I pustili su je prekjuče iz bolnice. To znači da opet ima ko da nam pere sudove i gaće.

I sprema večeru.

A danas joj je bio 66-ti rodjendan. I mi smo njoj spremili večeru po ukusu. Zaslužila je. :heart:

 

Igrom slučaja, kad je povrće u pitanju, i ja imam sličan ukus. 

 

Dakle: 

VfdPY3j.jpg

 

 

A ako budete dobri, pokazaću vam zašto smatraju da pravim najbolje sendviče i pice u poznatom univerzumu.

 

 

 

No, to na stranu, 'ajte sad vi......

 

Je l' večerate? Je l' krkate noću? Šta klopate?

Dajte fotke i opise. Ovo gore je hladna :sad: jagnjetina. 

Možete bolje, nesumljam™

Link to comment

Znam da je nezdravo, no ja sam isto od ovih sto retko doruckuju, a uvece/nocu smazu koliko tokom ostatka dana. Nisam izbirljiv; dve cinije sveze napravljenog cipsa-moze, posuda puna galeta-daj, par sendvica sa svim i svacim dok gledam NHL-pravi slobodno.:piggy:

Link to comment

Nemam snage ni volje da isčitam šta je sve napisano na topicima koje pratim a koje nisam pogledao ovih dana, čak ni svoje topike. 

To je zato što me sad muči vrlo bitna dilema: da li večerati super klopu koja zahteva solidan napor da se spremi ili pojesti neku lakše izvodljivu večericu koja estetski nije na tom nivou ali je lakša, brža i prostija za spremiti?

 

Estetika ili praktičnost, pitanje je sad......

 

 

Link to comment

Jebeš ga. Ja to smandrljam za ispod 10 min. Vruća voda na vatru. Baci ključ za par minuta, metiš jaja i još 5. Za to vreme se leb istostirao. A i iseckala se slaninica i sirevi. Večeras opet gostovanje čuruških. Rolovani sa susamom ozbiljno zakiva u ovom delu kosmosa. A dimljeni je još bolji. 

Link to comment

jbg, ja na kraju izabrao kompromisno rešenje od četvrt estetike i tričetvrt pragmatičnosti.

Sad mi klopa stoji pored kreveta uz tri džointa i nešto piva i pun tanjir kolača.

 

Ovako spreman za sve izazove kontam da ću zaspati pre nego što izazovi i počnu.......pa ću imati bogat doručak

 

:D 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nemam više vutre ali imam dovoljno piva i pun tanjir sveže ispečenih kiflica punjenih svime što je nadjeno u frižiredu.

A skinuo sam i drugu sezonu Lutera. Idris je odličan i dobra je serija mada malo čemerna. Sve neka teška ubistva i sranja.

 

Ako me smori, tu je i I, Claudius

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...