Jump to content
IGNORED

WTF 2018 London O2


renne

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    68

  • Jumanji

    40

  • Tsai

    26

  • Max Morlock

    24

Nisu to nikakve teorije zavere, to je činjenično stanjene u redu da deda ima povlašćen položaj

Toliko sportova gde imaš velikane, pa nisu povlašćeni na ovakav ili sličan način

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Nisu to nikakve teorije zavere, to je činjenično stanjene u redu da deda ima povlašćen položaj

Toliko sportova gde imaš velikane, pa nisu povlašćeni na ovakav ili sličan način

 

Ni u jednom sportu ne postoji pojefinac koji je toliko uzdigao svoj sport i od kojeg zavisi popularnost celog sporta. 

 

Ni blizu nigde. 

 

Deda je tenis, koliko god nas nervirao. Ali tako je. 

Link to comment

I sta sad to znaci? Da mogu da mu namestaju zrebove i podloge kako hoce jer je eto on = tenis. Nisu teorije zavere, bivsi igraci sve vise pricaju o tome

 

@Redoran

Jel mozes da splitujes nekako ili da nam kazes gde da pisemo, jer je tema zanimljiva i bitna, a ne vredjamo se

Link to comment

Imam potrebu da objasnim nekim ljudima o onome sto sam napisala, ako su me mozda i oni pogresno shvatili.
Niko ne spori da je Federer teniska legenda, da je dao mozda nemerljiv udeo u ovom sportu, za veliku vecinu nedostizno ikada i samo pusti san. I nikada ga nisam omalovazavala. To sto sam napisla da "nema pojma", sigurno da nisam toliko sasava da mislim stvarno da nema pojma, vec iskljucivo na kontu pirkazanog od ove trojice (i Andersona, Sasa moze da iznenadi, ali ne znam koliko je u stanju sada) u Londonu, a pre svega ponesena veoma ubedljivim Novakovim performansom, bio je najubedljiviji, gladan igre i pobeda, mozda nesto i dokazuje, u svakom slucaju prikazao najvisi nivo do sada i najozbiljniji. Kada dodamo od juna na ovamo sta je uradio i postigao, a kao njegov navijac, mozda jesam pristrasna, ali Rozera samo postujem i nista vise od toga.
Da je najzasticeniji ..jeste, nema tu nikakve teorije zavere i ne samo sada posto ima 37 godina. O tim sukobima interesa pise svet, kakvi crni domaci portali, tamo nikada ne idem, ispod casti mi je i zdravog razuma.

Danas ocekujem veliki Andersonov otpor, bez obzira sto je u malom padu od Pariza, no jos jedan veliki mec sa Novakom u zavrsnici sezone sigurno ce izbaciti sve najbolje iz njega i ostavice max na terenu. Ukoliko Novak odigra na ovom dosadasnjem prikazanom nivou, a prehlada je iza njega ocigledno, bice nesumnjivo i vise nego odlicna borba i ocekujem jos jedno finale, sedmo ukupno.


Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

 

Ni u jednom sportu ne postoji pojefinac koji je toliko uzdigao svoj sport i od kojeg zavisi popularnost celog sporta. 

 

Ni blizu nigde. 

 

Deda je tenis, koliko god nas nervirao. Ali tako je. 

Snooker recimo

 

edit: i da dodam još i ovo

jebo sport koji zavisi od jednog čoveka, odmah da se ukine

Edited by renne
Link to comment
14 minutes ago, Tsai said:

I sta sad to znaci? Da mogu da mu namestaju zrebove i podloge kako hoce jer je eto on = tenis. Nisu teorije zavere, bivsi igraci sve vise pricaju o tome

 

@Redoran

Jel mozes da splitujes nekako ili da nam kazes gde da pisemo, jer je tema zanimljiva i bitna, a ne vredjamo se

 

Treba tema ocigledno. A nije mesto ovde. 

Link to comment
15 minutes ago, Timmy said:

Jel izgubio Novak kad ovde finale? Negde mi u memoriji stoji kao stoji da jeste jedno, al kad i od koga nemam pojma. A mrzi me da trazim sad, počela sezona skijanja :)

 

Od Murraya kad je ovaj dobio sve zivo na kraju 2016.

Link to comment

Novak je u misiji osnivanja WTF i savrseno je nebitno s kim i u kojem terminu ce igrati, osvojice ovako ili onako ako bude na svom nivou. Otkad su ljudi u Srbiji poceli da ga prepoznaju kao contender-a traje i ta prica o namestenim zrebovima i privilegovanosti Federera (ranije i Nadala) pa mu to svejedno nije smetalo da za sada osvoji pedesetak najvecih turnira i poobara nekoliko teniskih rekorda.

 

Federer je teniska ikona i uvek ce imati poseban status u odnosu na sve tenisere ali zabluda je verovati da i Novak nema povlascen status na vecini turnira na kojima igra. Ti ljudi su zasluzili svaku mrvicu privilegija koje dobijaju, koliko god to nekom zvucalo neposteno i nesportski, sve dok su te privilegije zasnovane na onome sto su uradili za tenis. Malo je tuzno baviti se takvim periferijama i sitnicama a zanemarivati koliko smo svi mi privilegovani da zivimo u eri trojice verovatno najvecih sampiona ove igre koji igraju manje-vise u isto vreme. A tu eru je "okinuo" upravo Federer, bacajuci rukavicu i igre i brojki Nadalu i Djokovicu koji su taj izazov spremno prihvatili i postali igraci kakvi verovatno ni sami nisu sanjali da ce biti. Zato pustite te sitne navijacke zadjevice i prenamaganja, gledajte tenis kakav vise nikada necete gledati u zivotu i uzivajte u njemu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...