Jump to content
IGNORED

WTF 2018 London O2


renne

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    68

  • Jumanji

    40

  • Tsai

    26

  • Max Morlock

    24

Trebalo bi zabraniti smrdljivom rts-u da prenosi.

Drugo, Nole je ipak podcenio Zverku ali čovek se uči dok je živ, lopta je okrugla itede :D a kad se mladac ponudio, starina više izgleda nije imao volje za fajt.

Ali sve je to razumljivo, nije ni on kiborg, imao je pakleno drugi deo sezone.

Očekujem ga još boljeg na AO a pre svega mudrijeg.

Link to comment

Rekao bih da Nole,Rafa,Rodja ne podcenjuju nikoga zato su to što jesu.

Zverev je bio bolji i to je to.Svaka čast

 

Meč me je podsetio na onaj sa Marejem u finalu na ovom turniru,pre dve ili tri godine,

kada je Novak bio apsolutni favorit sa ubedljivom igroma a ovaj skoro srećom došao do finala preko dva maratonska meča.

 

Link to comment

Meni je samo problem sto Novaku nije ovo prvi put da igra na ovaj nacin finale, nije samo do protivnika, kome svaka cast za svaaki poen.
Poraz ko poraz nije toliko strasan, to je sve sport, ali nesto mu se povremeno desava, nesto mu falilo...a staaaaa...

A Sasa opasan nivo veceras imao, nek nastavi i u GS.

Link to comment
29 minutes ago, Fakundo Sava said:

Rekao bih da Nole,Rafa,Rodja ne podcenjuju nikoga zato su to što jesu.

Zverev je bio bolji i to je to.Svaka čast

 

Meč me je podsetio na onaj sa Marejem u finalu na ovom turniru,pre dve ili tri godine,

kada je Novak bio apsolutni favorit sa ubedljivom igroma a ovaj skoro srećom došao do finala preko dva maratonska meča.

 

Ne mislim na klasično potcenjivanje. Prosto nije očekivao to što ga je snašlo i videlo se da na to nije bio spreman.

Juče je on očekivao bolje izdanje Andersona zato je i bio onakav meč.

Link to comment

Nema veze, sezona za pamćenje u svakom slučaju, Vimbldon, Sinsinati, USO, povratak na prvo mesto i solidna zaliha za iduću godinu, očekivanja s početka sezone daleko premašena. :thumbsup:

Link to comment
Ne mislim na klasično potcenjivanje. Prosto nije očekivao to što ga je snašlo i videlo se da na to nije bio spreman. Juče je on očekivao bolje izdanje Andersona zato je i bio onakav meč.

 

I ja sam pomenula podcenjivanje. Ali opet da druge strane neverovatno da mu se Zverev nudio u nekoliko navrata i Novak jednostavno odgovorio sa ravnom linijom, nista. 

Obrazac vec postoji i iskreno ne dopada mi se uopste, ne zamo sta ga izaziva i sta stoji iza toga...

 

U PF WTF 2016. pobedio odlucno Keja 6:0, 6:1. U finalu protiv Mareja je bio jako los i neubedljiv i izgubio nekako isuvise lako

 

U PF Rima 2017. pobedio Tima na keca 6:0, 6:1. U finalu protiv Zvereva bleda senka i izgubo bez neke borbe

 

Juce u PF pobedio Andersona 6:2, 6:2 gde je bio na brutalnom nivou, nije mu dao glavu da digne, max fokusiran. Danas ga od sredine prvog seta nije bilo, bezvoljan i mlak, ni delic neke igre koja ga pratila kroz zavrsni.

 

Wtf?

 

 

 

Link to comment

Cure informacije po svetskim portalima da su namestili Novaku zdreb da 2 puta igra sa Zverevim na turniru. A svi znamo da je nemoguce pobediti nekoga 2 puta na istom turniru. Olos belosvetska.

 

A nezvanicno se prica da je deda umesao svoje lobi sposobnosti :mad:

 

Dokle, samo se pitam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...