Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

48 minutes ago, Indy said:

Sada više to ne izlazi (probao sam na nekoliko brauzera, kao i iz Tora). Mislim da je Google promenio rezultate u međuvremenu, zato to tebi nije izašlo.

 

 

Moguće, ali meni je ipak prilično neverovatno da ljudi masovno guglaju da li je neko živ ili mrtav. Valjda bi pre guglali samo "joe biden" pa da vide šta se dešava, tj. zašto ga nema.

 

Twitter hashtag sam i ja video, vrteo se jedno vreme ali to je ipak Twitter.

 

 

 

 

Link to comment

Ne mogu se pomeriti izbori, može se promeniti samo aktom Kongresa potpisanim od strane Predsednika a i to bi na kraju završilo na sudu i zavisilo od odluke suda. 

 

Najjači deo oko ovoga je što mediji ni ne pričaju o ovome, već se naravno pitaju samo šta ako Tramp poželi da odloži izbore? Da li bi mu to kao prošlo.. Iako ne postoji nikakav dokaz da bi on to uopšte želeo a kamoli pokušao. 

Edited by theanswer
Link to comment

prebrojavanje glasiva se produzilo ali sanders vodi za 9-10% ...oko 300K vise ljudi pa biden pa warren

 

on se nije jos povukao iz trke? nisam bas pratila vesti oko toga sama corona oko mene

Edited by mustang
Link to comment

Monmouth ima 48-45 Bajden Tramp. Hilari je dobila 48-46. Mučeni Bajden ima 43/43 pozitivno negativno mišljenje.. Uopšte nije dobar poll za njega iako vodi. 

Link to comment

Ja iskreno sumnjam da će Bajden biti DNC kandidat. Ne znam zašto, ali spreman sam staviti u zalog jedno od boljih vina da će neko treći biti kandidat.

Link to comment
20 minutes ago, dragance said:

Ja iskreno sumnjam da će Bajden biti DNC kandidat. Ne znam zašto, ali spreman sam staviti u zalog jedno od boljih vina da će neko treći biti kandidat.

giphy.gif

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Monmouth ima 48-45 Bajden Tramp. Hilari je dobila 48-46. Mučeni Bajden ima 43/43 pozitivno negativno mišljenje.. Uopšte nije dobar poll za njega iako vodi. 

 

Moguce da Bajdenara ima nesto bolju raspodelu, tipa: manje glasova u Kaliforniji, ali vise u Micigenu.

Link to comment

Evo još gallup kao respektabilan polster i to je to, ni nema svrhe više, trend je jasan. Sad treba sačekati par nedelja da vidimo kako će kriza dalje da ima efekta, ali brojke su i meni iznenađujuće imajući u vidu realan Trampov performans

 

 

Top komentar prosečnog levičara korisnika tvitera se ne razlikuje mnogo od komentara sa desne strane kada vide poll koji im se ne sviđa, gomila gluposti na obe strane. 

 

 

how the questions are worded? how about do you approve or dissaprove the job president Trump is doing? kao u svakom jebenom pollu kad se meri approval od postanka sveta. 

Edited by theanswer
Link to comment

dobar je bajdenara treba ga glasati.

jos kad trumpara ubije jedno milion ljudi terajuci ih na posao da se sacuva najjaca ekonomija na svetu bice bas zanimljivo.

kinezi vec patentirali novi virus, opremaju dobro.

Link to comment

@theanswer Nije stvar u tome što se taj poll nekom ne sviđa, nego što stvarno nema veze sa mozgom. Biće dobro ako do polovine aprila ne bude 2 mil. mrtvih Amerikanaca, toliko dobro™ je Trump odreagovao na ovu krizu.

Link to comment

Ma polovi su u ovom trenutku potpuno nebitni. Videli smo na primeru demokratskih prajmarija koliko su nebitni polovi pre 5 dana, a ne mesecima unapred (a ovo će da potraje).

 

Ljudi su uplašeni, osim što su po defaultu retardirani, i prirodno je da gledaju šta će dete u WH da uradi, više se nadaju.

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...