Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Dodatna dominacija je ono kad mu se kaže da je 30 godina agitovao da se saseče social security, on mrtav ladan kaže "No I didn't", i onda Sanders može samo da apeluje na publiku da odu na YouTube :isuse: 

 

Meni je i dalje zanimljivo da pratim, onako kao slow-motion car crash. Sad DNC najavljuje da će penalizovati budućim brojem delegata države koje ne budu održale primaries zbog virusa, a znalci u medijima kukaju da se privede kraju već jednom jer božemoj stvar je rešena... Nemam ni promil sumnje da će Sanders uskoro odustati, ima zgodan izgovor, i podržaće raspalog dementora

:cry: :jerry: :cry: 

 

 

Naravno da Sanders ne treba da apeluje jn YouTUbe, nego da double down. "Yes, you did. That day, that hour, here is a quote of what you said...". Mislim, moze se ako se hoce. Voren - Blumberg to objasnjava.

 

No, i da je Sanders rasturio Bajdena sumnjam  da bi to neko, pored Corone, primetio.

 

Cenim da ce izlaznost danas biti smesna.

Edited by Budja
Link to comment

Ma ne može, gde si to video da jedan od učesnika u debati izigrava fact-checkera za drugog? To je uloga medija/moderatora, ali njih boli uvo da ulaze u klinč sa praktično već inaugurisanim kandidatom.

 

Sanders mu jeste rekao nešto tipa "you said so on multiple occasions", ali džabe kad ovaj samo ponavlja "not true, conspiracy theories, never happened, politifact and WaPo disproved these claims".

Link to comment
18 hours ago, Host said:

Kad me bude zanimalo sta mislis otici cu na RT ili 4chan da se obavestim. Sumnjam da ce se to uskoro desiti. 

 

reče čovek koji me kvotovao 3 puta u 2 sata i očigledno je čitao moje postove na tu temu

 

kako znaš šta se piše na rt ili 4chan ako ne pratiš btw

 

 

Link to comment

rekao si da se to uskoro neće desiti pa kontam da ne pratiš redovno, tvoje reči jebiga...

 

a ko je moj, a ko tvoj, jedino što je jasno jeste da ti misliš da si neko, ali to su već neki drugi problemi

Link to comment

probudila se pre pola sata, evo me, kao da me neko polio kofom govana

 

ja sam u totalnom soku

ne, apsolutno ovo nisam ocekivala

bez reci sam. bez teksta. ne razumem....

 

nade nema...

 

Link to comment

ajooj ...pa sad ima da glasam za trampa pa nek svi izginemo!

 

fakin prodane duse, bez stida i srama, sa sve osmehom na licu!!! ona za bajdena koji je bio za ratove a ovamo preaching against the war, izlapelog bulija koji misli da je entitled da moze radniku u fabrici da kaze you are full of shit....aaaaaaa

 

 

ljudi.... mnogo sam besna. onaj pedercina sanders podrzao hilari, ova, a mora da je na necemu, podrzala bajdena!

 

pusite kurac dnc

 

slabe sanse su imali, al bar je bilo nade. 

 

prodane duse, prodane duse, prodane duse :frust::frust::frust:

 

od danas, javno podrzavam trampa! 

 

jaoo sto sam besna. ne razumem zasto bajden, protiv svega onog do cega ti se vrte polise? da li se nada da ce ona biti imenovana za VP ako ga podrzi?

wtf is going on?!?!??

 

 

i ja se primam kao mlad majmun, zar mi nije bila dovoljna lekcija sa obamom?!?    :fur:

 

ima celu kucu da ocistim da bude spotless od besa! i kola...

Edited by mustang
Link to comment

Ljubičasto je jer je već bilo guglano, zato iskače prvo. Tako možeš da dobiješ i "is joe biden a nazi from planet saturn".

 

Kad nemaš nikakve pretrage, ovako izgleda:

WtC4aLP.jpg

Link to comment

Ja nisam nijednom (nikada) guglao "is joe biden dead". Poznato mi je kako Google pretraga funkcioniše, btw. Ljubičasto je zato što sam prvi put kad mi je taj predictive text izašao - sledio taj link. Znači, ukucavanje "Is joe Biden" mi je dalo ono što se vidi u skrinšotu.

 

Inače, nisam to ja "otkrio", video sam da su to drugi okačili na twitter, pa sam proverio kod mene. (Bilo je to i ranije, recimo, ovo je iz 2015.)

 

 

Spoiler

 

 

 

Sada više to ne izlazi (probao sam na nekoliko brauzera, kao i iz Tora). Mislim da je Google promenio rezultate u međuvremenu, zato to tebi nije izašlo.

 

newresults.png

 

 

Edited by Indy
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...