Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

32 minutes ago, theanswer said:

 

A kad se već priča o tome moglo bi da se priča o campaigner in chief Obami koji jebeš mi sve gde god se pojavi Demokrate ispuše. 

 

Ovo prepisujes sta agitatori pisu po tviteru bez da proveris?

 

U Ilinoisu je Pritzker pobedio u trci za guvernera i smenio dosadasnjeg republikanca

 

U VA je Tim Kaine kome je Obama pomagao reizabran

 

U GA je Stacey izgubila sa 2% iako je pre 4 gosine razlika u korist GOPa bila 8%

 

Izgubio je kandidat na Floridi kome je Obama pomagao.

 

Jednostavno ono sto si napisao nije tacno.

 

Link to comment
49 minutes ago, Eraserhead said:

 

Ovo prepisujes sta agitatori pisu po tviteru bez da proveris?

 

U Ilinoisu je Pritzker pobedio u trci za guvernera i smenio dosadasnjeg republikanca

 

U VA je Tim Kaine kome je Obama pomagao reizabran

 

U GA je Stacey izgubila sa 2% iako je pre 4 gosine razlika u korist GOPa bila 8%

 

Izgubio je kandidat na Floridi kome je Obama pomagao.

 

Jednostavno ono sto si napisao nije tacno.

 

 

:laugh: Da, to je narocito bila toss up pa je Obama presudio.

 

Meni zao Giluma, onaj De Santis je izgleda poveci rasista. Bas su zbog Giluma TYT bili sjebani sinoc.

Link to comment
7 minutes ago, Budja said:

Porucnika Vasica programirali na FOX.

 

Da, zato je  izgubio, a 1 Cuomo je, je l da, dobio zato sto ne lapa

Не, него то говори колико је Њујорк држава у каналу. Одавно.

Link to comment
1 minute ago, porucnik vasic said:

Не, него то говори колико је Њујорк држава у каналу. Одавно.

ovo sam i ja primetio

New York, Washington i California su u potpunom sranju, dok s druge strane West Virginia, Tennessee i Alabama cvetaju.

 

elem, demokrate su poduvale zescu karu, ma sta drugacije pisali. za House se znalo da ce da dobiju, na kraju su izvukli na picinu dlaku. senat su pak zesce zasrali i ne znam kako ce tu ista moci da poprave i 2020... sto je najgore, svi progresivni kandidati su ga izduvali, pa cemo na predsednickim da gledamo Kamalu Harris ili Kirsten Gillibrand ili neku slicnu Hillary wannabe(mada je Harris tu jos i najbolja kakvi su ostali establishment kandidati)

 

jedina lepa stvar je poraz Joe Donellyja. 

Link to comment
3 minutes ago, freakns said:

ovo sam i ja primetio

New York, Washington i California su u potpunom sranju, dok s druge strane West Virginia, Tennessee i Alabama cvetaju.

 

 

Ево га још један који живи у Америци, и све зна.

Link to comment
15 minutes ago, Budja said:

Specijalan slucaj™, dakle.

 

Zavrti mi se u glavi od pomeranja stativa i ad hoc teza.

Има пар тих држава, то нису специјални случајеви. Већ корумпирана друштва на модлу латиноамеричких држава.

Link to comment

Najlepsa stvar je to sto je Dana popusio. Jos da je Cruz izgubio to bi bilo sjajno.

 

Bremmer istice da je ovo interesantno jer je ekonomija nikad jaca ali ekonomija je bila nikad jaca i 2016 pa je Hilari kao “predstavnik vlasti” popusila.

 

Inace 2020 moj bet je Kamala/Beto (ili neki drugi beli juznjak ako se beto izduva do tada). Sto je najgore imaju sansu da dobiju jer ne nose sve ono negativno sto je nosila Hilari.

Edited by Eraserhead
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...