Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, theanswer said:

Ne znam da li hoćete da otvarate novu temu za pbp ili da pišemo ovde.. 

 

Piši ovde, za šta da se čuva dve godine stara tema.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Ne znam da li hoćete da otvarate novu temu za pbp ili da pišemo ovde.. 

 

Elem, treba imati u vidu da će prvi rezultati iz država kao što su FL i NC biti verovatno najbolje što će Bajden imati, dok će iz država ko što je PA verovatno biti najbolji što će Tramp imati. Pričam o nekom solidnom procentu, ne ono 1,2 %

 

Otvori pbp

Link to comment

Tramp ce oboriti rekord ikada 

Ja bih bajdenove posle izbora sve na evaluaciju. Nisu ni trampovci cisti bas al su bar razumniji. I lepsi :D. Upravo se sad moze videti to ujedinjenje rasa koje vlada medju trampovim glasacima. Imamo japance, vijetnamce, ortodox jews, lgbt, blacks, indian, native indian, belce, latino.

 

Al navijam za dr shivu za kongres, za njega mi bas stalo. Covek je prepametan i uporan kao muva :D i za kim k. Baltimore. 

 

Al i dalje ne znam koja je poenta svega? (sta se krije iza jahanja trampa od prvog dana predsednikovanja)....ko sta tu zeli da sprovede. Market je stabilan. Ne razumem, ne vidim jos

Edited by mustang
Link to comment
22 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Dogodine u Al-Kudsu.

 

 

 

trumpovi trogloditski fasisti uz ove degenerike koje takodje treba obrisati sa planete su prava dobitna kombinacija

 

Link to comment

Slušam sad u pozadini 10ak minuta CNN-a koji u suštini trenutno služi kao tv mreajdenove kampanje apsolutno svaki sekund je pristrasan van svake granice ali je fascinantno da u isto vreme hajpuju izbore kao it's anyones game, jbg kad su rejtinzi u pitanju ono da je jabuka jabuka i facts first ne važi

Link to comment
16 minutes ago, mustang said:

ujedinjenje rasa koje vlada medju trampovim glasacima. Imamo japance, vijetnamce, ortodox jews, lgbt, blacks, indian, native indian, belce, latino.

 

Ima li i koji glasač straight rase?

  • Haha 2
Link to comment
22 minutes ago, theanswer said:

jbg kad su rejtinzi u pitanju ono da je jabuka jabuka i facts first ne važi

 

Ceniš da je zbog rejtinga, a ne ono kao, ne opuštajte se junaci, nacisti ante portas?

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Šta #esamvamreko? Ako pobedi Tramp, biću više iznenađen nego vi što od letos grizete nokte i klanjate pred Džozefljevom ikonom. Očekujem da ne bude ni blizu.

#esamvamrekodatrebaBernianeBajdenetovamgasadkadmeneslušate

 

jbt kad moram sa crtam.

 

 

Link to comment

Jbte šta će svi ovi ljudi ako Tramp izgubi?
Gde će jadni tako ugroženi od zlih bajdenovaca?
Njih će sve u američki Sibir.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...