Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

8 hours ago, *edited by mod said:

Evo ceo dan razmisljam i ne znam da li mi je gore da su mu ovo osmislili kao strava ideju ili da je on sam izvadio mobilni da podeli sa svetom pesmu koju je nedavno otkrio...

Meni je 4 more years najgore. To što 1 deda nema pojma šta mladi slušaju je, kako da ti kažem, jedno opšte mesto koje važi za svakog dedu.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Budja said:

 

U kom smislu "Game over." Malo je visesmisleno to.

 

Inace, svakako tuzna i jako losa vest za SAD.

 

 

Tako sto ce gomila odluka cak i da Bajden pobedi biti blokirana ili okrenuta. Mada ako su okrenuli Robertsona...

Ali ja se ne bih zaletao da ce tako lako proci nominacija nekog koznervativnog sudije.  Mada ce demokratama trebati 4 gop senatora da sprece nominaciju.

Link to comment

Sutkinja Amy će biti Vrhovna do kraja sljedećeg mjeseca. Cocaine Mitch se razumije u politiku i političku moć.

A o ovim izborima će se odlučivati na vrhovnom sudu.

Link to comment
5 hours ago, Roger Sanchez said:

Sutkinja Amy će biti Vrhovna do kraja sljedećeg mjeseca. Cocaine Mitch se razumije u politiku i političku moć.
A o ovim izborima će se odlučivati na vrhovnom sudu.


Ne mozes u to da budes siguran. Na sudu ce biti ako bude tesno - ako otvoreno ukradu, bice gradjanskog rata i delovi armije i drzavnog aparata bi mogli da se odmetnu.

Link to comment

Odmetnuli bi se samo u korist Republikanaca, samo su ovog kretena u kabinetu služila dva generala i jedan admiral, već je i to simpromatično.

Inače, mogu se samo posprdno smijati na pokojničinu želju na samrtnoj postelji upućenu republikancima, iako je još 2012. bilo jasno što ti republikanci jesu. Bila je tašta, neka se toj taštini sad lijepo pripiše uz ostalo i poništenje Roe v Wade sljedeće godine

Link to comment
31 minutes ago, Roger Sanchez said:

Odmetnuli bi se samo u korist Republikanaca, samo su ovog kretena u kabinetu služila dva generala i jedan admiral, već je i to simpromatično.

Inače, mogu se samo posprdno smijati na pokojničinu želju na samrtnoj postelji upućenu republikancima, iako je još 2012. bilo jasno što ti republikanci jesu. Bila je tašta, neka se toj taštini sad lijepo pripiše uz ostalo i poništenje Roe v Wade sljedeće godine

 
Ako pogledas MekMastera, Kelija ili Matisa, oni su bili olicenje standardnih/starih republikanaca a ne ovih novih. Nisam siguran da bi takvi, kao recimo Mueller, tek tako izdali zemlju i ustav ma sta sud pricao. Takvi su svesni legitimiteta koji recimo ima jedan sudija Kevanju ili DOJ sef Bar. 

Link to comment
15 hours ago, Roger Sanchez said:

Odmetnuli bi se samo u korist Republikanaca, samo su ovog kretena u kabinetu služila dva generala i jedan admiral, već je i to simpromatično.

 

Ustvari je obrnuto, generali i admirali su politički neutralni, niži činovi su za Trampa. Što je opet problem, možeš ti sa vrha da komanduješ jedno a operativac na terenu da uradi drugo.

 

Link to comment
3 hours ago, ObiW said:

Ustvari je obrnuto, generali i admirali su politički neutralni, niži činovi su za Trampa. Što je opet problem, možeš ti sa vrha da komanduješ jedno a operativac na terenu da uradi drugo.

 

Ajde? Vojni sud mu ne bi ginuo.

Link to comment
53 minutes ago, dragance said:

Ajde? Vojni sud mu ne bi ginuo.

Pa nisam ja ovo izmislio, to je gost kod Bill Mahera rekao pre jedno mesec dana. Ta osoba nije bilo ko, on ima veze sa vojskom i već duže vreme sa republikancima i demokratama razmatra post-election scenarije. Tražio sam njegov segment da stavim šta je tačno rekao ali nisam mogao da nadjem. Pogledaj unazad Billove emisije mesec-dva, on je gost na samom početku, pa ako nadješ stavi link.

Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

Evo ga:

 

Počinje od 3:50, a deo o kom pričam je na 10:20.

 

 

Pogledao, hvala. Imam njegov kanal na YT i gledao sam monolog tog dana, ali ne i ovo. Strašno! Dobro, nije eksplicitno rekao da će se vojska pobuniti, ali da deo njih može izaći sa oružjem...uglavnom skoro pa gradjanski rat/sukob. Kakva godina ova 2020 :isuse:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...