Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

10 minutes ago, theanswer said:
Kaže majstor što izveštava jasno je da će govornici na ovoj konvenciji biti ili članovi porodice ili oni koji su izrazili undying support for Trump. Dočim su na DNC konvenciji govorili oni koji ne podržavaju Bajdena za predsednika 

 

Si ti siguran da je to isto? Ne vidim kako je recimo 1 Kasich "undying supporter of Joe Biden". Republikanci koji su dosli da govore na DNC su vise u fazonu sastali se Cercil i Staljin, i izdali  zajednicko saopstenje o borbi dok se ne zauzme Berlin. 

 

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

wow....prijavljujem te zbog zelje da mi naudis

 

mene je policija zaustavila prosle nedelje jer sam vozila cik cak i preko 25milja od dozvoljenog. nisam izasla iz kola i bahatila se, pravila probleme..vec drzala ruke na volanu i cekala da dodje i onda mu rekla sa

osmehom:

 

Guilty. 

 

zbog toga je smanjio na 50milja da ne moram u skolu i placam vise.

 

jos se osecam krivom (!!!) sto ne popijem vise kazni jer stalno brzo vozim.  cim izadjem na ulicu svi su mi ko slowmotion. 

Moj drug nista od toga (25 milja vise) nije uradio, ali je ipak zaustavljen. Usao je u losu cetvrt i iz nje izasao posle 10 minuta. To je bio iznak policiji da je verovatno isao da kupi drogu (nije, nije bitno sta je tu radio), i zaustavili su ga sa nekim BS izgovorom (nije bitno kojim). Ono sto je bitno je sto se desilo kada su provukli njegovu vozacku dozvolu kroz kompjuter: pojavilo se preko 10 ljudi sa istim imenom, prezimenom i srednjim imenom. Jedan od njih je imao crvenu poternicu. Jedan od hajde da kazemo 10. 

 

Nema veze sto je crvena poternica bila 10 godina mladja, vislja i vitkija (sve podaci sa vozacke). Bilo je hajmo pistolje u ruke, hajmo iz auta, hajmo ruke na krov, hajmo pretres i njega i auta, hajmo ubedjivanje da moj drug ima falsifikovanu vozacku. Pa jeste ti si taj nemoj da lazes, ma nisam ja majke mi, ma jesi sad ce te hapsimo samo da potvrde iz centrale da ovo nije tvoja vozacka, i tako pola sata. Kada je iz centrale stiglo da je sve u redu, rekli su mu "zaboravi da se ovo dogodilo" i pustili ga.

 

Sta mislis, kolika je sansa da je moj drug kao ti, ili beo ili plav ili oba?

 

Link to comment
15 hours ago, ObiW said:

Nije uvek tako, ima i pandura koji umeju da se izbore sa problemom. :fantom:

 

 

 

 

Sve čekam kada će panduri da upucaju ovu belčugu sa sekirom, onda shvatim da ipak ima odgovarajuću boju kože. Ipak su američki policajci najčešće retardirani samo kada vide crnju.

Link to comment

Rnc konvencija je bila bolja od Dnc. Ako u naredne 2 nedelje ne budemo videli pomeranje u anketama znači ili da je Tramp gotov ili da im više uopšte ne treba verovati. 

Link to comment
21 minutes ago, papapavle said:

Nisam kliknuo, ali mi ovo pobrojavanje nekih nebuloznih imena i toponima zvuči kao da je direkt iz Monty Python and the Holy Grail.

#realno,

Vlaisavljevich & Zupancich :)

I nemoj da klikcesh, ne bi ni ja nego - ponelo me...

Link to comment

Pa uopšte nije glupa priča. U pitanju su gradonačelnici tih gradova iz Iron rangea od kojih su neki i demokrate npr Vlaisavljević koji sad podržavaju Tranpa. Pokazuje trend u ovom delu SAD i verovatno najbolju šansu za Tranpa da i dalje postoji dosta glasača među wwc gde ima mesta za rast. I ako postoji neka država koju Tramp može da dobije a da je 2016. izgubio, to je Minesota. 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, theanswer said:

Pa uopšte nije glupa priča. U pitanju su gradonačelnici tih gradova iz Iron rangea od kojih su neki i demokrate npr Vlaisavljević koji sad podržavaju Tranpa. Pokazuje trend u ovom delu SAD i verovatno najbolju šansu za Tranpa da i dalje postoji dosta glasača među wwc gde ima mesta za rast. I ako postoji neka država koju Tramp može da dobije a da je 2016. izgubio, to je Minesota. 

Naravno, al' je za te pare moralo da se klikne i da se procita. Simptomaticno je sto su to krajevi koji su 'tradicionalno' bili jaka uporista suprotne strane.

Link to comment

2012. je Republikanska stranka radila svojevrsnu autopsiju poraza Romnija od Obame. Jednoglasan zaključak tadašnjeg stručnog establišmenta koji je sad btw okupljen uglavnom u ovom Linkoln projektu je bio da nema drugog načina za GOP da dobije izbore osim da proširi appeal na hispanike i manjine. Vrlo malo glasova je bilo protiv toga, najglasniji verovatno Ted Kruz koji je tvrdio da postoji ogroman broj konzervativnih glasača kojima jednostavno Romni nije bio privlačan kao i da postoje Obamini glasači koji su kulturološki više GOP nego Demokrate. Tramp je potvrdio to 2016. a postoje proračuni po kojima ima oko 4,5 miliona registrovanih glasača belaca bez koledž diplome koji nisu glasali u 2016 a iz država WI, Pa, Mi, Mn. Tako da postoji dodatni rezervoar glasova koje Tramp može pokupiti ovom strategijom. Nasuprot tome postoji Teksas gde postoji gomila manjinskih glasača koji uopšte nisu registrovani da glasaju koji bi većinski glasali za Demokrate. 

 

Inače, izbori suštinski kreću za samo nekoliko dana kada Severna Karolina krene da prima absentee listiće. A do juče ih je samo poslala oko 480.000

Link to comment
19 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

#realno - ne zivim u amerikama ali bih - ako ni zbog cega drugog onda zbog mira u svetu & nashih forumasha kao i par mojih drugara/kolega sto tamo zive - dakle, pozeleo bih ishod koji ce da garantuje da ne bude nereda posle izbora pa do i u januaru sledece godine.  Prosli put je bilo "boli me tenis" - ovog puta je izvesno da ce biti - ono - komplikovano™... #mozda 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...