Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

E pa onda moram da priznam da sam naseo na tendencije na društvenm mrežama, pošto sam razumeo da je razgovor sa Kolberom bio nakon zvanične nominacije. Svakako treba da bolje proveravam.

 

No, osnovna poenta o doslednosti mislim da ostaje. Nemoš tako govoriti nakon izgovorenog. 

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Mada, najdesniji desničari su u depri što je ovaj izabrao Kamalu, a svi očekuju da odapne brzo po pobjedi :lolol:

 

Ma boli njih uvo, skičali bi po defaultu da je izabrao radikalnu socijalistkinju čak i da je 1 Kondoliza bila u pitanju.

 

U međuvremenu, evo kako su reagovali desničari koji se stvarno pitaju:

Quote

 

As Kamala Harris Joins Biden Ticket, Wall Street Sighs in Relief
Wall Street’s warm welcome to Joe Biden’s running mate reflects a belief that tougher financial regulation isn’t a top priority

 

 

  • +1 3
Link to comment

Trampova kampanja ide na to da Bajden Heris predstave kao socijalistički listić u suštini. Valjda su očekivali Bernija ili su očekivali neki levičarskiji VP pick pa ne mogu dalje od toga. Mislim da bi Tramp mogao imati mnogo više uspeha da Bajdena predstavlja slično Hilari, kao nekoga ko je deo političkog establišmenta toliko godina i ko nije uradio mnogo za običnog čoveka dok je bio u mogućnosti. Sigurno to izgleda realnije od toga da se Bajden pokuša predstaviti kao drugi dolazak Fidela Kastra. Sa druge strane demokrate idu previše na taj moderate republikanski deo. Totalno su zanemarili levi deo svog biračkog tela. Možda im oni i ne trebaju i možda je procena da će dovoljno Obama Tramp glasača da se vrati demokratama u ključnim državama da mogu da dobiju izbore, ali evo ubij me ako postoji solidan broj ljudi koji su glasali za Trampa na prošlim izborima a znači im šta će Kasić da kaže na konvenciji i koje je mišljenje neocon bivših republikanaca ko Stiva Šmita koji nikad ni nisu bili za Trampa i već su 2016. ili išli otvoreno protiv njega ili govorili da glasaju 3rd party ili writein. 

Link to comment

nisam pratila dnc, sta vi demoNkrate kazete kako je prosla? utisci?

 

kod mene tramp ima tezak minus sto nije poslao vojsku u sijetl, portland, minesotu i doveo u red. boji se biko kakve vojne akcije.

 

 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

kod mene tramp ima tezak minus sto nije poslao vojsku u sijetl, portland,

Baš ti hvala na lepim željama, ali vojska u Portlandu bi značila građanski rat - možda bi bilo korisnije da Tramp pošalje tenkove u tvoj komšiluk, da ga malo kultiviše?

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, papapavle said:

Baš ti hvala na lepim željama, ali vojska u Portlandu bi značila građanski rat - možda bi bilo korisnije da Tramp pošalje tenkove u tvoj komšiluk, da ga malo kultiviše?

 

a kako zoves ovo majke ti? dno dna, 200 neradnika terorise grad 

 

odakle ti ideja da bi bio gradjanski rat?!? ne drami bez veze...ja se psihicki odmorila kad nam je bio policijski cas i vojska. napokon mir i tisina. 

Link to comment
52 minutes ago, mustang said:

200 neradnika terorise grad 

 

odakle ti ideja da bi bio gradjanski rat?!?

Pa upravo sa lica mesta - "200 neradnika" nije grupa klošara, već stotine gnevnih i opasnih ljudi koji se ne razilaze 82 dana (noći) niti smanjuju intenzitet protesta; u Malom Bejrutu bi se rado šibali s pretorijanskom gardom, nema šanse da ne bi pala krv.

Link to comment
47 minutes ago, papapavle said:

Pa upravo sa lica mesta - "200 neradnika" nije grupa klošara, već stotine gnevnih i opasnih ljudi koji se ne razilaze 82 dana (noći) niti smanjuju intenzitet protesta; u Malom Bejrutu bi se rado šibali s pretorijanskom gardom, nema šanse da ne bi pala krv.

 

ne razilaze se jer im se dozvoljava. plus ih DA pusta cim su uhapseni. ti si ocito u nekom suburb cim ti ne smeta ta anarhija. pitaj ljude koji zive tamo kako im je

Link to comment

Ko kaže da im ne smeta? Ljudi koji žive u centru su očajni (mene deli 15 minuta peške, tako da ne gutam suzavac svako veče). Kakve to veze ima sa mojom opservacijom da bi izbilo još veće sranje da uleti vojska?

Link to comment

:laugh:

cek kad krenu ovi moji liberali iz CA sto su se preselili u Austin da vam prave sranja, pogotovu ako trump dobije opet. da vidimo kako ce teksas da reaguje onda? 

 

a za portland, zasto se onda stanovnici ne dignu? kad se vec plase nacionalne garde....

zasto ne divljaju u republikanskim krajevima? 

los city hall, lose sve. ni ovde nije bolje sa njima al na neku foru opstaju gnjide. svako malo neko uhapsen od clanova za korupciju. 

 

jadni ti policajci, svaki dolar su zasluzili. trazili ste smanjenje budzeta policije pa kad ne bude bilo policije uopste bice kuknjava jos veca.  nece kod obija, njemu je lako da bude demokrata u srcu republikanaca. bolje je zasticen nego sam tramp. al austin je vec nesto drugo. 

 

 

gresim li nesto? 

 

ipak cu u surf city, ne mogu bez okeana i prelepe prirode sto kalifornija nudi. 

 

jebes pare, nemam decu, sutra mogu da vas napustim, bar sam zivela kako sam i gde htela

 

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

:laugh:

cek kad krenu ovi moji liberali iz CA sto su se preselili u Austin da vam prave sranja, pogotovu ako trump dobije opet. da vidimo kako ce teksas da reaguje onda? 

 

 

 

Onda ce ovih stickera na kolima biti jos vise:

 

Spoiler

il_794xN.2121582849_jvqe.jpg

 

a i ove majice ce biti mnogo vise popularne:

 

Spoiler

340417TE_front_1800x1800.jpg

1 hour ago, mustang said:

:laugh:

nece kod obija, njemu je lako da bude demokrata u srcu republikanaca.

 

 

Ne znam odakle ti to da sam ja u srcu republikanaca? Verovatno zato sto nemas pojma pa pricas napamet.

 

Hjuston je poslednji put imao republikanskog gradonacelnika 1982 godine. 

 

Hjuston, Dalas, Ostin i San Antonio su na predsednickim izborima 2012 i 2016 glasali vecinski za demokrate.

 

Uze gradsko jezgro svakog velikog grada u Teksasu je kao uze jezgro bilo kojeg velikog grada u Americi... ima gayboorhood, ima umetnicka kolonija, ima poluamaterska/eksperimentalna pozorista, ima sve. Ja svakako ne bih ziveo ovde da toga nema. 

 

U Hjustonu nema protesta jer je republicka vlast u Ostinu. Ispred cega ces da protestujes u Hjustonu? Ispred gradske vecnice? Zasto kada je gradonacelnik Demokrata?

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...