Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Ja sam ovde prozivan kao neko ko Bajdenu daje veće šanse nego što bi trebao da ima. Posle ovih nekolik dana i svega što sam video u medijima, priznajem da sam doživeo snoviđenje. Tramp će da demolira demokrate. Ovi što su na ulicama su svakako manjina a krađe i anarhija su samo mogle da pomogne Trampu. Voleo bih da vidim ankete o tome kako bi sada glasali žene iz predgrađa čiji je prelazak iz republikanaca u demokrate za vreme Trampa najviše kumovao porazu republikanaca na midterms 2018

Link to comment
2 hours ago, iDemo said:

Njemu svaka cast - 1 dobitnik Nobelove nagrade je uvek i svuda za svaki respekt.

Ono sto meni nikako nije jasno - kako su uspeli da ga prodaju kao crnca™ kad je covek evidentno polubelac™. Dobro - i polucrnac™, al' brt - 50:50.

Kod nas™ takvog svojatanja nikad nije bilo - ko je iz meshovitog braka taj nije ni tamo ni ovamo, ne? 

 

Ma sve je to lepo sto kazes, frtalj kila Nobela za poneti zaradjenog na lepe oci, nego samo kazem da je prikazan grafik bespredmetan kad se raspravlja o Barakovom ucinku glede bilo cega. Ako se zeli bilo sta dokazati o njemu trebalo bi se fokusirati na drugaciji vremenski period, fokus na 2016. moze eventualno da pokaze promenu (ili nedostatak iste) sa Baraka na Donalda i slabo sta jos.

 

A sto se tice ko je crnac u USA - pa nijedan crnac tamo nije 100% cist Afrikanac, svi imaju odredjen % belackog porekla. Inace do ne tako davno u Jim Crow drzavama svako ko je imao makar jednog pretka koji nije bio evropskog porekla bio je smatran obojenim, tako da Barak lagano preskace tu (granted, ne bas narocito visoko podignutu) lestvicu.

Link to comment

obama je iz kenije direktan potomak. cale mu bio na skolovanju u usa

 

i kada je to obama ikada pokusao da ozbiljnije spoji ova dva sveta?! kad moji prijatelji crnci ne mogu da ga smisle i misle da kurcem nije mrdnuo a ne ja bela s marsa pala pa mi ocito. 

 

danas sam se vozila u kolima, ugasila radio, a meni u glavi i dalje tutnji od helihoptera i rotacija. pa jel to normalno? 

 

i zasto me sada komsije prekoputa gledaju cudno? crnci....pa nisam postala bela preko noci. nisu hteli da mi se jave a do juce jesu. i ko je sada rasista?! ja sam spremna da branim nasu zgradu i svakoga iz nase ulice bez obzira na boju koze. da li su oni?

 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

moji prijatelji crnci ne mogu da ga smisle

Pusti to, nego šta kažu tvoji prijatelji crnci za Trampa, jel se i oni spremaju da ga ponovo glasaju?

Link to comment
17 minutes ago, papapavle said:

Pusti to, nego šta kažu tvoji prijatelji crnci za Trampa, jel se i oni spremaju da ga ponovo glasaju?

 

ofcourse. jedan mi nije jasan...em je gej, em voli oruzje, em je za trampa. 

Link to comment
8 hours ago, mustang said:

ofcourse. jedan mi nije jasan...em je gej, em voli oruzje, em je za trampa. 

 

Ovo kao u "Get On The Bus": "Black. Gay. Republican. Now I've seen it all".

Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

Evo Steve King izgubio primary. Biće da ne možeš bas sve da uradiš i da ne izgubiš podršku. 

 

 

Link to comment

Jos se Tramp drzi na 43-44% u proseku podrske tj. odobravanja. Nije to to tako strasno a i treba sacekati septembar za jasniju sliku.

Poslednji predsednik koji je imao samo jedan mandat, Bus Stariji, je bio na oko 37% po galupu u ovo vreme njegovog prvog mandata. Nije jos izgubljen Tramp.

Sto se tice poslednjih desavanja pala mu je odobravanje 2-3%, sa nekih 45% na 43%.

Edited by pasha
Link to comment

Vazno je pratiti Floridu, Sev. Karolinu, Ohajo, Viskonsin, Pensilvaniju i Micigen. Problem je sto su istrazivanja na nivou drzava zestoko omanula 2016.

 

Link to comment
20 hours ago, theanswer said:

Tramp će da demolira demokrate.

 

1 hour ago, theanswer said:

Monmouth ima Bidena na plus 11

 

giphy.gif

Link to comment

Kyle Kulinski, čak i Krystall Ball rekoše da je ovo sa foto-opom i biblijom game changer vezano za njihovo glasanje u Novembru. Čak i Glen Greenwald šalje neke čudne twittove po tom pitanju.

 

Makar neke vajde i od ovog Trampovog ludjenja, ako izvuče koji procenat neverBiden Bernijevaca na birališta.

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...