Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Kako će da hendluju tih 76 kandidata istovremeno, hoće kao Republikanci po dve debate, jedna za ozbiljnu gospodu a druga onako, da se deca druže?

 

Za Tulsi se znalo da će biti divisive figure, vidim da se čistunci na levici već ograđuju. Kao, lepo je što se ona protivi intervencionizmu ali she's doing it for all the wrong reasons :cry: briga je samo za žrtve usamericans, ne pušta suzu za muslimanskim mučenicima bombardovanja, kaže čak da there's a place for drone technology...

 

Ne znam samo koji im se to dovish hippie kandidat priviđa koji će reći jebeš američke žrtve, ukidamo dronove, ukidamo special ops... da neće Bernie možda tako radikalne rezove da pravi?

 

Živ nisam da to vidim, mislim da sam pročitao negde da će biti 9 ili čak 11 debata. I verujem da će biti podela na osnovu pollinga. 

Link to comment
12 hours ago, mustang said:

ma kakav biden protiv trampa on ima previse putera na glavi. ne treba puno da kopaju da ga zakopaju

Pa teško da taj puter bilo šta znači njegovim podržavateljima. Toliko putera su do sada otkrili a njegov presidency je neuzdrman. 

 

:Jova:

Link to comment
3 hours ago, pacey defender said:

Pa teško da taj puter bilo šta znači njegovim podržavateljima. Toliko putera su do sada otkrili a njegov presidency je neuzdrman. 

 

:Jova:

 

ma nisu ni poceli. sve ovo sprdnja bila

Edited by mustang
Link to comment

Pa to ti upravo i kaze gosn' pajsije: kolko god da se putera otkrije u Tramparinom frizideru, njegovi™ ce da kazu "ma to je bre sprdnja, daj jos putera, mozemo mi mnogo vise da progutamo mljac mljac mljac".

Link to comment

ne. jedno je tramp drugo je biden. 

biden je igrac sa strane, on sluzi kao odskocna daska drugim demokratama. njegove stocks, za koga lobira, koje firme predstavlja i ucesce u kompanijama i zemljama i nisu neka tajna. prepun je conflict of interests i to ga ne sprecava da i dalje shuruje.  

 

 

trampa razapinju za rusiju i opet posle dve godine nista. od nasih taksi oni drkaju investigations, pa dokle bre?!? 

Link to comment

Kamala objavila jutros na Good Morning America. Ima ozbiljan medijski coverage, hajpuju je kao najveće ime koje se do sad uključilo u trku. CNN pravi townhall sa njom sledećeg ponedeljka iz De Mojna, nešto što ne pamtim da je bilo ovako rano u kampanji. Dosta simbolike, danas je MLK dan, sedište kampanje joj je podeljeno između Baltimora i Oklenda, ide u J Karolinu za vikend jasno je na šta cilja odnosno na koje glasove. Ali imaće prednost jer iako kalendar još nije preciziran Kalifornija je ove godine prilično rano u kalendaru a zbog njihovog zakona o early vote-u početak glasanja tamo će se poklopiti sa Ajovom i NH.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bukvalno neće ostati niko da se ne kandiduje. Buker je krenuo zvanično, a Klobučar uskače u trku u nedelju. 

 

Čekaju se Beto, Bajden, Bernie, Braun itd svi oni su verovatnije da će ući nego da neće

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...