Jump to content
IGNORED

Orvel (ponovo) u Srbiji


Caligula

Recommended Posts

I naravno, za ko zna koliko primera unistavanja malog coveka nismo ni culi. Znam, sticajem okolnosti, licno za jedan slucaj trenutno koji se desva u gradu na jugu Srbije, gde je covek jos malo pred penzijom ukazao na neke malverzacije u firmi i to nista krupno, ali imalo je tendenciju da on odgovara na kraju zbog toga. Pogadjate, ostao odmah bez posla i sada su na sudu.

Nadrljacemo mi tek.

 

 

Link to comment
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    20

  • gospa buba

    9

  • SNARC

    7

  • Filozof manijak

    7

5 hours ago, copkillah said:

Uhapsili ovog iz tramvaja, potpuno slučajno. Ukrao burek iz pekare na Zrenjanincu, patrola ga zaustavila i ispostavilo se da je to bio on, piše info*mer.

 

Daj nemoj siriti smrad Informera. Policija ne reaguje na manje kradje. Bila je tema o tome. Lepo usli u bazu DB i sa slikom pronasli coveka.

 

U kom veku zivi on kad to radi  u autobsima koji su svi pokriveni kamerama. Pitanje je samo zeli li neko da gleda te slike. 

Link to comment
2 hours ago, fonTelefon said:

Daj nemoj siriti smrad Informera. Policija ne reaguje na manje kradje. Bila je tema o tome. Lepo usli u bazu DB i sa slikom pronasli coveka.

 

U kom veku zivi on kad to radi  u autobsima koji su svi pokriveni kamerama. Pitanje je samo zeli li neko da gleda te slike. 

 

to je bila prva informacija koju sam dobio i bila je preneta odatle, tek posle su se pojavile ostale verzije

Link to comment
3 hours ago, fonTelefon said:

 

U kom veku zivi on kad to radi  u autobsima koji su svi pokriveni kamerama. Pitanje je samo zeli li neko da gleda te slike. 

Možda ne može da se iskontroliše.

Link to comment

Posle neverice i dizanja protiska ... u jednom trenutku sam čak pomislio da možda nije neki viral ili deo neke kampanje protive nasilja, plus što svako vozilo GSP ima kamere. 

Al izgleda nema te stvarnosti koja nije nemoguća 

 

 

Edited by Durruti
Link to comment
14 minutes ago, Durruti said:

Posle neverice i dizanja protiska ... u jednom trenutku sam čak pomislio da možda nije neki viral ili deo neke kampanje protive nasilja, plus što svako vozilo GSP ima kamere. 

Al izgleda nema te stvarnosti koja nije nemoguća 

 

 

Anex:

Plus što u eri ovih više ništa ne možeš uzeti zdravo za gotovo. Naprosto su nas naterali da u svemo što se plasira preko medija tražimo neku pozadinu, tipa da opet nešto ne spinuju, pa da mi pričamo o tamo nekom manijaku psihopati. Jer u prvih nekoliko sati nijedn ozbiljniji medij ovo nije objavio. 

Link to comment
On 25.10.2018. at 0:05, Bujodrag said:

 

 

 

To je interesantno pitanje, svakako škakljivo.

 

Kako tretirati onoga ko je odslužio dodeljenu kaznu. Je li on sad na nuli, je l' isti kao i oni koji nisu nikakav zločin počinili?

Ako nisu isti, koja je svrha kazne?

Ako jesu isti, zašto ih posebno tretirati? (sem u vidu zaštite od nerazumnih sugradjana)

 

Ima jedan dobar film na tu temu (silovatelj se posle odluzene kazne vraca u zivot, ili pokusava), preporucujem: Slobodna volja (Der freie Wille)

Link to comment

Mislim, i statistička verovatnoća je da najviše šanse ima da to bude neko i SNS. Ajde sad da ne povezujemo svako zlo isključivo sa SNS i da odmah konstatujemo da je je takvo manijakalno predatorsko ponašanje imanentno njima i samo njima. 

U ovom slučaju potpuno je nebitno ili najmanje bitno iz koje je stranke, osim ako bi ga stranka štitila.

 

Link to comment

Ma neće ga niko štititi, nebitan je. Nije u tome poenta uopšte, znam da imaju pola miliona članova, ali kad ga već razvlače tabloidi sve u detalje šteta da se ovo preskoči.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...