Jump to content
IGNORED

Orvel (ponovo) u Srbiji


Caligula

Recommended Posts

Ok je da postoje interni registri, za nadležne službe, pa da ako si za nešto osuđen, čak i nakon odslužene zatvorske kazne mogu da ti budu ograničene neke poslovne mogućnosti. Kad smo se već dohvatili osuđenih pedofila, ok je da njima trajno bude zabranjena mogućnost rada sa decom. ALi javni registri su druga priča - ne vidim čemu to. A tek ovo javno alarmiranje komšiluka. AKo je poenta da osuđenika označiš kao potencijalno opasnog, pa to mu je realno nova presuda, šta si ga puštao na slobodu onda.

Link to comment
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    20

  • gospa buba

    9

  • SNARC

    7

  • Filozof manijak

    7

sve ste vi u pravu, al jebem mu mater, kad merim pravo deteta da ne bude ugroženo od pedofila i pravo pedofila da, nakon što je odležao kaznu za počinjen zločin, živi neki normalan život... nekako me za pedofila zabole.

Link to comment

Sve jasno, samo je pitanje mere. A te mere se donose planski, na bazi stručnih mišljenja, ne osećaja iz stomaka. 

 

No, kako god. Izvinjavam se što sam doprineo da skenemo sa glavne teme.

Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

A tek ovo javno alarmiranje komšiluka. AKo je poenta da osuđenika označiš kao potencijalno opasnog, pa to mu je realno nova presuda, šta si ga puštao na slobodu onda.

 

Preventiva...ako zajebes stvar, ne samo sto ces biti na robiji gde ce ti se desiti svasta nesto zajebano..nego ces i po izlasku na slobodu biti ultra jebena strana. 

Link to comment

ako mislite da treba skinuti zbog deteta kojem se ovo desava, skidajte. meni se cini da identitet devojcice nije jasan, pa ga ipak kacim.

ja ne mogu da se oporavim od vidjenog, zgrozna sam!

 

Link to comment

Kad imas svakodnevne primere da pizdarije prave naoruzani od ranije poznati policiji koji su na slobodi, desi se da se narod boji da intervenise. 

 

Nisam bas spreman tako lako da osudim one koji nisu inetrvenisali ovde. 

Link to comment

Ja koliko video na snimku, drugi putnici su žene srednjih godina. A da budem iskren, nisam siguran da bih se i ja odvažio. Čak i da sam pun čojstva i junaštva (a ne đubre i pizda), ne znam koliko bih se proslavio u konfliktu sa ovakvim likom (a na kraju bi mene hapsili).

Link to comment

Ja ne osudjujem, samo me iznenadilo.

A i ne deluje mi ni kao neki posebno opasan tip i grmalj od koga svi zaziru, već kao neki mučeni alkos koji bi se smirio da neko malo jače navikne... možda grešim.

Link to comment
On 23.10.2018. at 14:42, Caligula said:

 

 fejsbuk napadac na Vucica umro u ludnici,

 

O ovome nisam uopste cuo. A kratkom pretragom preko neta shvatam i zasto - jedino se kurir usudio da objavi pricu. Dakle da u tom momentu kurir nije bio u mini ratu sa vucicem ne bi niko ni znao za ovaj slucaj. 

 

A sada slobodno nastavite da pricate kako tabloidi i "novine" sami odredjuju kako ce da pisu.

Link to comment

Dobro su mnogi ispinovali prvi post Caligule, malo neki i obesmislili, pa smo cak dosli dotle da pedofili imaju neka prava i da mogu da se rehabilituju, sto apsolutno nije tacno, jer su svi na ovaj ili onaj nacin povratnici, po svim statistikama i iskustvima iz celog sveta, a pogotovu ne posle neke kaznice koji nas krivicni zakon propisuje, a sudski aminuje, 2-3 do 5 godina uz dobro vladanje, kako bi drugacije.

 

Najvaznija poenta cele price je da vlast ne dozvoljava da se talasa, ni prema lokalcima, ni prema onoj najnizoj kariki u lancu, a pogotovu ne prema vrhuski. Ocigledan diktatorski rezim je na snazi, a isfabrikivani "dokazi" kojima oni mlate u javnosti, kao sto ih je praotac Seki naucio jos sa one govornice u glupstini 90tih, mogu svakog da uniste, sklone, malog nezasticenog coveka narocito. A i ko da te stiti ovde?

Tako pocevsi od Sergeja, mame iz Kragujevca, g Jurica, babe koja je ubila investitora, ne zaboravimo preko Luke Milivojevica koji se drznuo letos da kaze selektoru da ne radi dobro svoj posao i to jos na sastanku na koji je pozvan bio, pa mu je spisak lazi napakovan i izbacen iz reorezentacije, do najnovije jucerasnje bruke i sramote one nakaze od Nade Macure, koja je izjavila da se ogradjuje od Borka Josifovskog: "Nije trebalo da prijavljuje kolege, ni ustanovu koja mu daje hleb" !

Ejjj bre, ubijali doktori ljude zbog licne koristi i trebalo je da se cuti zbog hleba nasusnog?? Opasne stvari.

 

Da li vas posle cude gospodje iz tramvaja koje gledaju svoja posla? Koliko god odvratno, neverovatno izgledalo i izazivalo bes kod svakog nornalnog coveka, mene ne cudi. Poruka je jasna, salju je svakodnevno, savij kicmu, gledaj svoja posla i cuti.

Uzasno u sta smo se pretvorili i ono jos gore, kakve torture sve trpimo i dozvoljavamo svakodnevno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...