Jump to content
IGNORED

Orvel (ponovo) u Srbiji


Caligula

Recommended Posts

Pa nisu valjda Vucic i informer ovde uskocili da brane ustav i zakon?

 

Isto kao i kod Sergeja, isto kao kod Jurica, babe koja je ubila investitora™. Kod svih ovih slucajeva se Vucic licno, informer i alo trude da dokazu kako su u pitanju kriminalci, sumnjivci, bolesnici. Poenta je da se sistematski u drugi plan gura odgovornost drzave i to dezavuisanjem gradjana koji nemaju niikakav nacin da se od drzave odbrane.

 

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    20

  • gospa buba

    9

  • SNARC

    7

  • Filozof manijak

    7

26 minutes ago, Caligula said:

Pa nisu valjda Vucic i informer ovde uskocili da brane ustav i zakon?

 

Isto kao i kod Sergeja, isto kao kod Jurica, babe koja je ubila investitora™. Kod svih ovih slucajeva se Vucic licno, informer i alo trude da dokazu kako su u pitanju kriminalci, sumnjivci, bolesnici. Poenta je da se sistematski u drugi plan gura odgovornost drzave i to dezavuisanjem gradjana koji nemaju niikakav nacin da se od drzave odbrane.

 

Nije isto. Ova zena koja je snimala lekare i vristala "Molim sve medije da objave preko svih drustvenih mreza" je bolid.

Licno sam par puta bio u slicnoj situaciji, jednom sam cak pripitog pedijatra iz hitne pomoci (jedinog na ~ 200.000 stanovnika) koga smo sa detetom koje je par meseci ranije imalo fras a tada temperaturu 39 cekali pola sata da se zavrsi utakmica pa da se pojavi u ordinaciji hvatao za gusu, ali poslednja stvar koja bi mi u takvom trenutku pala na pamet bi bila da vadim telefon, snimam i molim medije da objave "preko svih drustvenih mreza".

 

 

Link to comment
18 minutes ago, JozoMujica said:

Nije isto. Ova zena koja je snimala lekare i vristala "Molim sve medije da objave preko svih drustvenih mreza" je bolid.

 

 

Neka je i bolid, to je u ovom slucaju sekundarna stvar, valjda je to ocigledno (edit, salerokada vec napisao). Ne znam kako bi ti reagovao kada bi kao rezultat hvatanja za gushu doticnog pedijatra osvanuo sa sve fotografijom u informeru kao osvedoceni gej koji ima pik na maloletnike [foto]  ne opra te kod komsija, sugradjana po parku i prodavnici, random kolega i uopste shire zajednice ni Dunav ni Sava. A sve zato sto neko drugi nije radio svoj posao kako treba ili je prosto clan SNSa.

Edited by Caligula
Link to comment

Da su 2000. razbucali sve to i ukinuli i objavili dokumente, ne bi bilo ove teme. Da je Nemačka zadržala Štazi neokrnjen i u punom sjaju, svakako bi drugačije izgledala danas. :)

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

 

Neka je i bolid, to je u ovom slucaju sekundarna stvar, valjda je to ocigledno. Ne znam kako bi ti reagovao kada bi kao rezultat hvatanja za gushu doticnog pedijatra osvanuo sa sve fotografijom u informeru kao osvedoceni gej koji ima pik na maloletnike [foto]  ne opra te kod komsija, sugradjana po parku i prodavnici, random kolega i uopste shire zajednice ni Dunav ni Sava. A sve zato sto neko drugi nije radio svoj posao kako treba.

Nisam ispratio to sa objavljivanjem podataka u tabloidima, samo kažem da njen slučaj bas i nije uporediv sa Sergejom i Juricem.

A sto se tiče podataka iz zdravstvenog kartona, moram da vam

kazem ako niste znali da medicinska dokumentacija (računi za lečenje sa navedenim pruzenim uslugama i dijagnozama, istorije bolesti, dijagnostička dokumentacija (RTG filmovi, EKG trake... )) prolazi kroz toliko ruku i lezi poslagano po kancelarijama pa čak i hodnicima zdravstvenih ustanova na izvolte da nikakav Vučić nije potreban da bi takve stvari dospele u ruke onih sa losim

namerama.

Naravno, ako se takve stvari pojave u Informeru i sličnom smecu, sigurno takav čin jeste delo drzave jer bi neko u krajnjem slučaju i po zakonu morao da spreči objavljivanje takvih stvari po novinama.

Link to comment
3 minutes ago, JozoMujica said:

Naravno, ako se takve stvari pojave u Informeru i sličnom smecu, sigurno takav čin jeste delo drzave

 

E, to.

"Pa da vidimo ko je sledeći dovoljno hrabar da pljuje po državi i Vođi"

Link to comment
42 minutes ago, salerokada said:

 

E, to.

"Pa da vidimo ko je sledeći dovoljno hrabar da pljuje po državi i Vođi"

Samo sto u ovom slučaju nije bilo pljuvanja po državi i vodji već po dvema doktorkama i sto je možda još gore lekaru koji joj je pregledao dete jer je procenila da “nije dovoljno stručan”.

 

Link to comment

Jeste, ovde se radi o ociglednom otporu prema Vucicu :isuse:

Kako se uopste doslo do toga da se ovakvo ponasanje smatra, ne samo za pozeljno i drustveno prihvatljivo, nego i hrabro.

 

Link to comment

Cekaj bre.

 

Samo danas su npr. po novinama vodjene tri kampanje protiv gradjana, dakle Sergej, Juric i ova zena ciji su karton vucicevi tabloidi dali javnosti na uvid. Neka je luda ko struja, kakve to jebene veze ima sa terorom koji drzava sprovodi nad ovo troje, evo, samo u toku danasnjeg dana?

 

 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Uskebasi said:

Jeste, ovde se radi o ociglednom otporu prema Vucicu :isuse:

Kako se uopste doslo do toga da se ovakvo ponasanje smatra, ne samo za pozeljno i drustveno prihvatljivo, nego i hrabro.

 

 

sve je tačno što kažeš, ali opšti utisak je kao da je tvoj stav da je ovakav članak u tabloidu nešto što logično proističe iz postupaka te žene, mislim ono neozbiljan tabloid pa radi ono što tabloid inače radi. kao da bi to moglo biti slično i u nekoj drugoj zemlji.

 

ali ono što bi bilo logično je upravo ovo što sugerišeš, da se povlađuje osećaju da je ona nekakav borac protiv birokratije, protiv trulog zdravstva, onako klasična tabloidno-populistička matrica.

 

zanimljivo je da nije tako nego baš suprotno, baš je nekako naopako u odnosu na to kakav bi se spin očekivao od tabloida. i ova tema je baš o tome, sasvim opravdano.

Link to comment

Ali ja i dalje ne vidim kako je ono sto je ova zena uradila borba protiv Vucica i drzave, a jos manje kako se ovo sto je ona uradila moze staviti u isti kos sa radom Sergejeve, ili Juriceve fondacije.

Jbt, nije svako na koga se ostrve mediji uzbunjivac, borac protiv Vucica i nepravde

Link to comment
1 minute ago, Uskebasi said:

Jbt, nije svako na koga se ostrve mediji uzbunjivac, borac protiv Vucica i nepravde

 

Nisu se mediji ostrvili nego su izneli podatke iz zdravstvanog kartona. Ne znam sta je tu normalno i kako posle toga treba da se oseca bilo koji gradjanin ove zemlje (sto i jeste poenta objavljivanja kartona, ne znam kako to ne zelis da vidis)

Link to comment

 

28 minutes ago, Uskebasi said:

Jeste, ovde se radi o ociglednom otporu prema Vucicu :isuse:

Kako se uopste doslo do toga da se ovakvo ponasanje smatra, ne samo za pozeljno i drustveno prihvatljivo, nego i hrabro.

 

Ako si pod ovim mislio na mene, promašio si fudbal.

Niti mislim da je njen video očigledan otpor prema Vučiću. No, izgleda da neko bitniji od mene tako misli čim se pojavila u tabloidima.

Edited by salerokada
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...