Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

  • 7 months later...

Zeni parking servis naplatio kaznu jer nije odmah platila parkiranje, nego 10 minuta posle. Zvala da se zali, izgleda da onih akademskih 15 minuta vise ne vazi. Takodje salterusa kaze da ju je snimilo "Oko sokolovo" par minuta pre nego je pokusala da posalje poruku. Od kad oko sokolovo snima propisno parkirane automobile?!?

Takodje, ovo je zvanicna lista ulica u kojima proverava oko sokolovo, moje ulice nema u spisku.

Link to comment

zajebavam se neki dan sa nekim iz drustva, sta jbt radi suvozac u oku sokolovom

jbt, radno mesto "suvozac u vozilu oko sokolovo"

cita mape, navigaciju, sta jbt

 

jebalo ih i oko sokolovo i parkiranje u beogradu

nervni slom dobijam od saobracaja

  • +1 2
Link to comment
22 hours ago, copkillah said:

 

Kao i svaka druga kola na Vračaru ili Dorćolu

 

Stvarno? Zbog te patrole? Skinu li ti kontrolori onda krpicu?

Link to comment
20 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Stvarno? Zbog te patrole? Skinu li ti kontrolori onda krpicu?

 

Ne znam da li skidaju, verovatno ih boli dupe da to rade, neće da rizikuju da ih neko prebije jer to rade najčešće takvi likovi.

 

13 minutes ago, LeBron said:

Ma to je debilno, za to mozes da popijes mnogo vecu kaznu nego za parkiranje, sto podrzavam.

 

Koliko god ja želeo da se to brutalno kažnjava jer je beskrajno jajarski, s druge strane, da to kažnjavaju u praksi, često bismo imali slučaj da komšije jedni drugima tako smeštaju, grebanje ključem the next level. Jako glupa situacija kako god da okreneš.

Link to comment

jajarski je svakako

ali je mnogo veci problem sto se ovaj grad ne razvija u korist gradjana, pa ni saobracaj u njemu, a ni parkiranje u okviru toga, vec iskljucivo u svrhu uskog kruga ljudi

naravno da "divlji zapad" nije resenje, ali u ovako postavljenom drustvu ako se sam ne snadjes i ne nadjes nacin za nesto, mozes zavrsiti samo ismejan sto je manji problem ili sa psihickim oboljenjem sto je veci problem

Link to comment
On 25.5.2021. at 10:31, LeBron said:

Ma to je debilno, za to mozes da popijes mnogo vecu kaznu nego za parkiranje, sto podrzavam.

 

Sta je kazna za prekrivanje tablice na parkiranom automobilu? Da li parkirani automobili uopste moraju da imaju tablice na sebi? Ja koliko znam samo vozila koja ucestvuju u saobracaju moraju da imaju tablice, sto parkirani auto nije. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Sta je kazna za prekrivanje tablice na parkiranom automobilu? Da li parkirani automobili uopste moraju da imaju tablice na sebi? Ja koliko znam samo vozila koja ucestvuju u saobracaju moraju da imaju tablice, sto parkirani auto nije. 

Znaci mozes da polupas n automobila na parkingu, parkiras auto, skines tablice i to je to. Zanimljivo.

Link to comment

Pa, ne bas, mislim mozes, ali to sto si skinuo tablice te ne oslobadja krivice cina koji si uradio. Tablice su samo jedan vid prepoznavanja automobila, pretpostavljam da bi te panduracija nasla na druge nacine i da se ne bi lepo proveo.

 

Skidanje tablica te ne oslobadja krivice ni ako se parkiras neporpisno, ali te verovatno spasava od oka sokolovog jer njih mrzi da se cimaju i da izlaze iz kola i proveravaju nalepnicu ili skidaju krpu sa tablice.

 

Nego mene zanima ovo sto je Lebron rekao - da li je kaznjivo zaista i ako jeste po kom osnovu ako ti parkiran (dakle nepokretan, na trotoaru ili parking mestu) auto stoji bez tablice?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...