Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

7 minutes ago, levi said:

ovi snimci parkiranja su oddly satisfying što kažu na tw, jedva sam se skinuo sa toga, da mi ih yt više ne proporučuje :dry:

 

ali zato na ulici kad vidim da se neko lepo parkira ili sa prozora, moram da odgledam do kraja. kreten

 

 

 

tako ja i prijateljica godinama pamtimo neke majstore koje smo gledali u zemunu kako se isparkiravaju

na 7mom spratu nas probudila buka, izadjemo na terasu, 2 ocigledno odvaljena lika stoje proed kola i to prilicno daleko od zgrade i svadjaju se nesto, verovatno ko ce da vozi

u nekom momentu jedan seda, drugi "navodi"

sve sto je trebalo uraditi je da isteraju auto pored 2 reda automobila pravo

posle dobrih 10-15 minuta vikanja, kretanja, stajanja, pun levi, pun desni, napred, nazad,  genijalci su uspeli zabiti auto izmedju jedina dva drveta na parkingu medjusobno udaljena taman toliko da auto stane po duzini

velika steta sto nismo snimili, godine su prosli i dan danas se znamo setiti  toga i smejati

ona "umetnost" koju moze izvesti samo mrtav pijan covek

Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Ali sta bi bilo da je situacija da iza tog koji skrece ulevo imaju jos jedna kola koja skrecu ulevo? Ili jos jedna posle tih? Skretanje u desno bi bilo ponovo blokirano. Nije do vozaca nego do raskrsnice.

Zato se za levo skretanje uvek prestroji maksimalno levo do linije. Kada se uđe u raskrsnicu ostaje dovoljno prostora za skoro 3 automobila koji skreću levo a da ne blokiraju vozila iza.

E, sad, ako ih ima više u nizu onda jbg.

Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

Sve im pripada i sami su na svetu.

Apsolutno. Najviše mrzim takve kretene što misle da se svet vrti oko njih, u saobraćaju je to posebno gadno jer zbog njihove samoživosti može da bude ozbiljnih posledica po druge ljude. 

Link to comment
17 hours ago, pbg12345 said:

ja sam se jasno osvrnuo na taj deo "parkiranje, pogotovo ono cuveno sa sva 4"

i naravno da moj licni utisakmoze biti potpuno pogresan

 

po mom iskustvu u tom segmentu krsenja saobracjnih propisa, zene prave vece probleme, ono sto sam opisao

u mnogim drugima, npr na prvom mestu mi pada na pamet divljanje u saobracaju, voznja daleko preko ogranicenja, opasna preticanja opet po mom licnom utisku apsolutno dominiraju muskarci

tako da nikako nisam izvlacio zakljucak koji sugerises, zapravo jasno sam se ogradio od toga jos u prvom postu

 

dok sam ranije cesto prolazio kroz vojvode stepe, bogme su bivoli debelih vratova bili ti koji su se stalno parkirali na tramvajskim sinama.

pa naidje tramvaj i ne sme ni da zvoni, jer jebiga - sta mu zna tramvajdzija koji magarac ce da dodje i da ga izvuce kroz prozor jer je bio dekoncentrisan dok je popunjavao kladionicki tiket

  • Hvala 1
Link to comment
57 minutes ago, Valkyrie said:

Apsolutno. Najviše mrzim takve kretene što misle da se svet vrti oko njih, u saobraćaju je to posebno gadno jer zbog njihove samoživosti može da bude ozbiljnih posledica po druge ljude. 

To je barem prosto: postoji, i kod zena i muskaraca jedan apsolutno i bez greske prepoznatljiv prazan pogled, ne bih ga opisao kao onaj klasican pogled koji gleda kroz nekoga nego malo jace od toga, po kome bez greske vidis o kome se radi, odnosno o kakvoj zivotinjskoj vrsi se radi.

Problem je sto imam utisak da se siri, sve je cesci...

 

 

Inace, omiljena mi je zabava i (beo)gradska i pogotovu, s obzirom na rasprostranjenost pojave u CG da liku/likusi koji dok voze opusteno telefoniraju, bilo u gradu bilo na otvorenom putu, primaknem auto i iz sve snage dam po свирени, ono bas panicno...

Reakcije su po pravilu zabavne, s tim sto moram priznati da su zenske zabavnije :ph34r:...

 

Link to comment
1 minute ago, namenski said:

To je barem prosto: postoji, i kod zena i muskaraca jedan apsolutno i bez greske prepoznatljiv prazan pogled, ne bih ga opisao kao onaj klasican pogled koji gleda kroz nekoga nego malo jace od toga,

 

 

Negled ™

 

(Još jedna reč koju sam sam smislio)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Malo ulubis haubu, ostavis tragove cipela na istoj - pa ce mozda da se zapitaju sledeci put da li tu da parkiraju.

 

Da li bi parking servis dosao da skloni ova vozila, ili se ne bi ni cimali?

Link to comment
Malo ulubis haubu, ostavis tragove cipela na istoj - pa ce mozda da se zapitaju sledeci put da li tu da parkiraju.
 
Da li bi parking servis dosao da skloni ova vozila, ili se ne bi ni cimali?
doshli bi, ali bi sklonjenima rekli ko je prijavio, sa sve lichnim podacima, da to oni posle reshe sami.

a onaj ko se ovako parkira obichno i dodje da malo reshi.

sent from bubamoto


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...