Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

22 minutes ago, Ravanelli said:

može ceo dan... tako što će poslati 13 pojedinačnih poruka

A ne vazi ono da mora da prodje pola sata od isteka jedne kad ne mozes da posaljes poruku?

Link to comment
46 minutes ago, nesha taxista said:

Koliko to onda ukupno izađe?

Više se isplati da dobiješ dnevnu kartu (kaznu) i da platiš 360rsd. Tako da je celodnevni parking 360, a ako hoćeš 9 sati npr. za one koji rade tu, trebalo bi da je 9*31=279rsd.

Link to comment

Verujem da nema mesta dovoljno za 150 rsd. Ali bez obzira na to, ne treba da zbog toga pate ljudi koji žive u ta dva bloka i nemaju drugu opciju osim da parkiraju tu. A da ne pričam o drskosti i bezobrazluku da uopšte neko učestvuje u raspravi oko toga šta je dobro za blok, a ne živi tu već samo dolazi na posao i pri tom ima još deset opcija uključujući da i dalje parkira u bloku samo što mora da plati.

Zna li neko koliko košta parking kod SC mesečno?

Link to comment

Od danas zona (al debili izgleda pocinju sa kaznama od sledeceg ponedeljka). Praznih mesta koliko hoces :lol:

Videcemo kako ce se kretati to u sledecim nedeljama. Naravno, sad je jaci pritisak na divlja mesta

Edited by Ravanelli
Link to comment

da postujem apdejt

 

parking mesta posle uvođenja zone koliko voliš. plaćam 50€/godišnje. a da sam hteo/morao kupiti garažu, koštala bi me minimum 7,000€. za te pare mogu plaćati parking servisu 140 godina.

neki delovi koje su uzurpirali razna dostavna i rentakar vozila konačno slobodna. borba protiv divljaka u saradnji sa komunalcima daje rezultate. neke komšije su odustale od divljih parkinga pošto su dobili više od nekoliko kazni. jedan mislim da je dobio oko 10. stvar je u tome da komunalci više ne ostavljaju obaveštenje, već uslikaju i to stigne na kućnu adresu, ali kasnije... pa dok im nije stiglo prvo obaveštenje bili su prijavljeni po više puta

 

sada je na redu obračun sa bogatunima

 

1. Srđan Đoković je ispred svog restorana uzurpirao nekoliko parking mesta

 

ERsF41KX0AA_OcP?format=jpg&name=large

 

2. Hotel In je izgleda nelegalno zagradio deo ulice za koji su tvrdili da imaju vlasništvo nad njime i tu napravio privatan parking. Međutim u katastru se jasno vidi da je to javna površina. sada čekamo nadležne, pa da oslobodimo i tu ulicu od nekih tajkunčića u sprezi sa gradskim vlastima

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
da postujem apdejt
 
parking mesta posle uvođenja zone koliko voliš. plaćam 50€/godišnje. a da sam hteo/morao kupiti garažu, koštala bi me minimum 7,000€. za te pare mogu plaćati parking servisu 140 godina.
neki delovi koje su uzurpirali razna dostavna i rentakar vozila konačno slobodna. borba protiv divljaka u saradnji sa komunalcima daje rezultate. neke komšije su odustale od divljih parkinga pošto su dobili više od nekoliko kazni. jedan mislim da je dobio oko 10. stvar je u tome da komunalci više ne ostavljaju obaveštenje, već uslikaju i to stigne na kućnu adresu, ali kasnije... pa dok im nije stiglo prvo obaveštenje bili su prijavljeni po više puta
 
sada je na redu obračun sa bogatunima
 
1. Srđan Đoković je ispred svog restorana uzurpirao nekoliko parking mesta
 
ERsF41KX0AA_OcP?format=jpg&name=large
 
2. Hotel In je izgleda nelegalno zagradio deo ulice za koji su tvrdili da imaju vlasništvo nad njime i tu napravio privatan parking. Međutim u katastru se jasno vidi da je to javna površina. sada čekamo nadležne, pa da oslobodimo i tu ulicu od nekih tajkunčića u sprezi sa gradskim vlastima
 
Samo napred!
Jesu se smirili "mudrijaši" u bloku, oni "sad mi naplaćuju parking koji je zajedno sa mojom zgradom napravljen, to je moje!"?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
17 minutes ago, Ravanelli said:

ERsF41KX0AA_OcP?format=jpg&name=large

 

Ovo je ko kod mene u kraju kad ljudi ostave kofu, letvu, metlu, u fazonu "ne parkiraj tu". Jedan car je zabo drvenu tablu u zardinjeru i napisao "samo za stanare iz broja xy". Ja to ne fermam nista, sklonim i parkiram se.

 

Javljaj kako proslo sa Srkijem, ima nas znatizeljnih :s_w:

Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jesu se smirili "mudrijaši" u bloku, oni "sad mi naplaćuju parking koji je zajedno sa mojom zgradom napravljen, to je moje!"?

 

susreli su se jednom. došlo ih jedno 10 i nisu ništa uradili.

lude tetke fejsbukovske takođe od kada su ignorisane

Link to comment

U bloku ispod Geneksa, neki tip je napisao broj svojih tablica na jednom mestu i tu samo on parkira. Ostali ga tolerišu, pošto u tom bloku uvek ima mnogo mesta, pa ne moraju da se cimaju oko njegovog ludila.

Link to comment
U bloku ispod Geneksa, neki tip je napisao broj svojih tablica na jednom mestu i tu samo on parkira. Ostali ga tolerišu, pošto u tom bloku uvek ima mnogo mesta, pa ne moraju da se cimaju oko njegovog ludila.
Kao i ovi šmekeri iz Bele reke koji su našvrljali na jedno desetak parking mesta na ulici koja prolazi pored restorana na asfalt stavili logo restorana i masa ljudi misli da tu ne sme da parkira, "da je to njihovo". Naravno da nije.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...