Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

Zapisivacu ovo ko neki dnevnik

 

Postaje sve ludje. Na fb blokovske tetke odlepile zbog uvodjenja zone, krive Dobricu iz ndmbg da je ovo uveo da bi uzeo pare od Vesica, a on sam ima garazu i vozi trotinet "kao betmen"... 

 

Zena koja kolima blokira pesacke prelaze kolima uzela da opruzuje druge da blokiraju prolaz invalidima... 

 

Danas me je covek me je sa zenom i detetom sliko sa 20m jer slikam nepropisno parkirana vozila i onda sam mu se uneo kameru i onda je kao odustao kad video da me bole kurac. Bogte mazo...

Edited by Ravanelli
Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Sto lokalcima smeta zona ? Zbog 427 rsd godisnje ?

 

Ne verujem da lokalcima smeta zona..taman ce da se rese svih onih koji rade negde u blizini a cine da parking u 21. izgleda kao prva linija fronta. Ljudi su poceli najopustenije da parkiraju tako da blokiraju druge uz stavljen papir sa brojem fona uz sofer sajbnu. 

 

Moja lepsa polovina, stanar 21. bloka je lepo iznenadjena ovim i ocekuje boljitak. 

Ja, njen podstanar i vlasnik automobila sa VŠ tablicama sam..onako..zabrinut. Niti mi se prijavljuje na njenu adresu niti mi se stavljaju BG tablice.

 

Inace je i do sada placala 427 dinara mesecno jer ispred zgrade skoro nikad nema mesta.

Link to comment

Ma budale. Stanari su poslednji kojima treba da smeta uvođenja naplate parkinga. Kod mene onaj koji je bio najglasnije protiv je najveća dileja u komšiluku. Tih 50 evra je malo skuplje ali barem imaš veću mogućnost da se parkiraš. Na Detelinari npr. mogo bi da se ubrišeš stanarskom.

Link to comment

Meni je ladno komunalna milicija ostavila obavestenje da ce mi stici kazna na kucnu adresu i da postupim po njoj i to u nedelju prepodne!

Parkirao sam na trotoaru u Nebojsinoj ulici gde nema parkinga ni za lek

 

To mu dodje 5000 dinara ili 2500 ako platim u roku od  7 dana?

Link to comment
50 minutes ago, SNARC said:

 

Ne verujem da lokalcima smeta zona..

Druze... 

"30 godina zivim ovde, vi dodjosi ste mi uveli parking..." 

Lepe se plakati po kraju protiv zone

U subotu sastanak zabrinutih stanara

Osniva se kontra udruzenje gradjana... 

 

Strasne stvari

Link to comment

Da ga jebem..ako iole postoji nacin da se parkiranje regulise i oslobode neka parking mesta, to je ovo. 

 

Ako ti je kutija i po pljuga mesecno puno za parking..pitaj koliko placas profi upravnika zgrade i koja je korist od njega. 

 

Ma..traziti ovde logiku je iluzorno.

Link to comment
6 minutes ago, Ravanelli said:

Druze... 

"30 godina zivim ovde, vi dodjosi ste mi uveli parking..." 

Lepe se plakati po kraju protiv zone

U subotu sastanak zabrinutih stanara

Osniva se kontra udruzenje gradjana... 

 

Strasne stvari

Bas sam gledao obe grupe. Zajebano. Video sam da ste valjda trebali da napravite drugi sprat u zdjindjica da tamo bude parking ili da se zabrani parking neblokasima na neki nacin.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...