Jump to content
IGNORED

Kickboxing & Muay Thai


Bright Billy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

izgleda da je badr hari zavrsio karijeru...

 

Kickboxer Badr Hari has been caught by the Doping Authority for potential post-fight drug testing failures, Nieuwsuur reports Monday. The Dutch Moroccan is looking to face a suspension for a maximum of four years.

Reportedly, traces of banned substances were found last year in the urine of 34-year-old Hari, after he had made his comeback with a victory against Hesdy Gerges in Rotterdam's Ahoy.

Amsterdammer Gerges would also have tested positive, just like the Croatian Mladen Brestovac - who lost to world champion Rico Verhoeven last year - and the Brazilian Ariel Machado. GLORY does not want to respond.

 

[media]

 

 

 

Link to comment

imao je dva kambeka al videlo se odma da to nije to. ocekivao sam da ga za kraj riko istambura za sve pare... 

 

u svakom slucaju, kraj velike i zanimljive karijere. uzivaj u penziji i pozdravi ronalda :D

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • 6 months later...

Danas je Nemanja Majdov uzeo broznu na SP u dzudou, Tokijo, kateogrija 90kg.

Steta sto je u produzetku 1/2 f pozurio pa ga iznenadio Holandez koji je kasnije uzeo zlato a mogao je do finala.

Majdov je bio svetski prvak na proslom sp, onda je imao tesku povredu, i sada se vratio sa odlicnim rezultatom.

Odrao je Madjara u mecu za bronzu, prvo poen bacanjem a onda ippon za kraj

 

 

 

 

Edited by pasha
Link to comment
  • 3 months later...

po rikovoj faci nakon drugog nokdauna bih rekao da ni on sam nije verovao da moze do pobede, jer i da je dobio cetvrtu i petu rundu na poene opet bi badr pobedio zbog prednosri od 10-8 koju je badr imao u prvoj i trecoj. doduse, i lowkick-ovi su sastavni deo borbe a oni su mu definitvno naceli nogu. jbg, ovoje najgluplji moguci kraj. niko nije zadovoljan, ni badr, ni riko, ni publika...

 

evo je ovde borba, dok je ne skinu...

 

[media]

 

Link to comment
  • 3 years later...

One championship vec neko vreme petkom organizuje muay thai evente na tajlandu i to sve ide za dz na njihovom youtube kanalu. Ima bas dobrih meceva, borci su bas motivisani jer ih one ocigledno dosta bolje placa od standardnih mt promocija.

 

Evo ga snimak jucerasnjeg eventa, bilo je bas dobrih borbi al finalna je realno najbolja

https://www.youtube.com/live/aTpeoBnyUxw?feature=share

  • +1 2
Link to comment

Isprva mi se baš sviđala ideja o MT sa mma rukavicama, ali sada više nisam toliko siguran... dobri bokseri su sada u mnogo većoj prednosti. I samo 3 runde mi je nekako prekratko, ali kapiram da mora zbog ovako nakrcanih večeri.

 

U svakom slučaju, super je ONE, MT je očajnički trebao ovako jaku internacionalnu promociju, ali mi se čini da će razuđeni na 4 discipline teško postići popularnost i status kakav je imao K1, ili još uvek ima UFC. Možda grešim.

Link to comment

U sustini dali su im male rukavice, smanjili broj rundi skratili vreme za klinc. Po mom misljenju tako su borbe dosta atraktivnije za gledanje. Realno je nesto moralo da se uradi sa disciplinama iz naslova topika jer ih je mma pojeo...

Link to comment

Ima nas koji volimo klinč, to je praktično nauka za sebe. Ne znam, nisam pametan, to je onda KB sa kolenima i laktovima.

Doduše i borci iz zlatnog doba su vrlo pesimistični po pitanju opstanka tradicionalnog MT.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...