Jump to content
kud u maglu Simoviću

Levijatan, da ili ne

Recommended Posts

kud u maglu Simoviću

pre oko godinu, godinu i nešto sam čuo za levijatan udruženje i to tako što sam pogledao video u kome se neki tip plačući izvinjava za nešto što je uradio nekoj mački. bilo je wtf?

posle sam shvatio da su oni pronašli tipa koji se iživljavao nad životinjom i to kačio na  instagram. pa su i oni postupili isto.

svaki put sam bio sablažnjen i njihovom reakcijom, kao i samim zlodelom. posle je njihova reakcija nestala, bar na društvenim mrežama kao video snimak, već samo promovišu akciju spašavanja zlostavljanih životinja. ali mi je njihovo delovanje koje sam uspeo da vidim i dalje pred očima

još uvek ne mogu da ih postavim u koordinatni sistem dobra i zla, a vi?

JozoMujica

Nisam odusevljen ekipom, ali mi je ono sto rade OK.

Kole_No

Neonacisti uzimaju zakon u svoje ruke, what could possibly go wrong?

levi

prosto ne znam kako da se odredim prema neiživljenim nazi skins siledžijama koji misle da su našli legalan način da maltretiraju ljude. tako što nađu izgladnelu životinju u romskom naselju i onda imaju razlog da ih pretuku.

velika dilema, otpilike kao i oko rasističkog smeća Arno Gujona, koji je uveren da radi veliku stvar za pomoć neprijateljima islama u Evropi

Frile

Oko  Gujona i Levijatana nema nikakve dileme. Zlo maskirano u dobro.

renne
1 hour ago, levi said:

prosto ne znam kako da se odredim prema neiživljenim nazi skins siledžijama koji misle da su našli legalan način da maltretiraju ljude. tako što nađu izgladnelu životinju u romskom naselju i onda imaju razlog da ih pretuku.

velika dilema, otpilike kao i oko rasističkog smeća Arno Gujona, koji je uveren da radi veliku stvar za pomoć neprijateljima islama u Evropi

+1

svashtabezneshto

za arno gujona bih pre godinu dana to potpisala, međutim po iskustvima ljudi sa terena sa kojima sam pričala,

njegova pomoć ljudima na kosovu je skoro pa jedina* koju dobijaju, posebno romi, o kojima niko, ali baš niko, ne vodi nikakvu brigu,

i koji su ostavljeni u delovima enklava da crknu od gladi. ja sam pomalo spremna da mu oprostim ružnu naci prošlost zbog toga.

*nataša kandić je mnogo uradila na rešavanju pravnih problema (vraćanje imovine, penzija...)

za levijatan, naci ekipa koja je našla način da sprovodi nasilje i da za to dobije aplauze. opasna ekipa.

Bujodrag
2 hours ago, Kole_No said:

Neonacisti uzimaju zakon u svoje ruke, what could possibly go wrong?

+100000

Jajare i kukavice. I sve više je takvih

JozoMujica

Samo da naci ekipa ne uzima pravdu u svoje ruke i remeti blagostanje psihički zdrave nacije.

Frile

Pre mesec dana je neki mladić iz Kikinde (?) na svoj instagram profil stavio sliku mačke koju je našao obešenu (živu) pa spasao... Međutim, slike je kačio pogrešnim redosledom pa su aktivisti Levijatana zaključili da se on hvalio kako je obesio mačku, i krenuli u harangu...   Ne znam šta se zaista desilo, ali eto to je dobra ilustracija zašto je pipavo uzimati zakon u svoje ruke, a pogotovo kada to radi mafijaška bagra koja u slobodnom vremenu spašava životinje.

ToniAdams

kako da ne, vidis macku zivu obesenu, pa prvo sto uradis je da je uslikas.

kud u maglu Simoviću

ispostavilo se posle da je u pitanju bio umobolnik. kakav crni redosled u kačenju slika

a plus milion na ovo oko uzimanja zakona u svoje ruke

ToniAdams

a ima li podatak da su ikoga zapravo fizicki napali, il se to eto tako prica?

renne

Teo da napadne jednog tipa u Zadruzi drugi deo, dobio po nosu, pa ga izbacili prvi dan