Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

Upitali sm Đorića da prokomentariše detalj koji je obeležio meč na stadionu Partizana.

Utakmicu sam gledao na televiziji. Ono što sam video na prenosu je da je Boaći postigao gol. Mislim da je sudija doneo spravnu odluku.

Link to comment

Meni u cijeloj ovoj jeste gol - nije gol prici najsmijesnije sto svi koriste sliku s arene koja nije zamrznuta u krajnjoj tacki putanje lopte. I za tu sliku je bas ocigledno da lopta nije cijela presla liniju bez crtanja linija i analiza. Da li stvarno presla je bas jebeno tesko procijeniti.

Link to comment

+1

 

 

On 24.9.2018. at 11:31, Geo said:

1624335_whatsapp-image-20180924-at-08.29

1624319_42445254-1675674745869938-836794

 

ovo je ubedljivo najjaca analiza, posto lik izvlaci osu sa mesta na gol liniji na kojoj stojkovic drzi nogu, dok je lopsta usla u gol skoro pa dva metra dalje gde je stojkovic kaci rukom. dakle, ovi su napravili sliku da bi dokazali upravo suprotno od onoga sto tvrde. druga najjaca analiza je ona zvezdina sa dve crte koja ne dokazuje nista...

Edited by Bright Billy
Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Neumoran si, samo arhiviras.

 

ali najsmešniji su kad ovako hoće da podvale nekog grobara iz regiona, kao evo i drugi pišu :lolol: 

 

(Adnan Pločo/Sportske.ba)

 

Edited by levi
Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

A zasto onda ne branis Zvezdu od Zeljka Pantica ili ti imponuje da se slazes sa njegovim bljuvotinama?

 

 

Mešaš babe i žabe. Kao prvo, ja nemam pojma šta Pantić priča. Kao drugo, koliki god on bolid bio, ne može u istu kategoriju sa pomenutim medijima™ 

Link to comment
  • nautilus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...