Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

 

Nemoj da se praviš lud Miloše, nije reč o tome ko ovde navija za koga već ko se kako postavio u tom slučaju. I svi navedeni su vrlo složni u osudi i progonu Stojkovića,

 

Jeste i zloupotrebljavajuc svoje medije da napadaju igraca tima za koji ne navijaju. ... isto sto i Zejko Pantic radi poslednjih  godinae preko zvanice televizije FKP...

 

plus na Caneta, naravno

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

2 minutes ago, Milosh76 said:

 

Jeste i zloupotrebljavajuc svoje medije da napadaju igraca tima za koji ne navijaju. ... isto sto i Zejko Pantic radi poslednjih  godinae preko zvanice televizije FKP...

 

plus na Caneta, naravno

 

I dalje nisam siguran da li stvarno ne razumeš o čemu pričam. Hoću da kažem da si se ti (figurativno ti) napadanjem i osuđivanjem Stojkovića, našao u istom društvu sa a*oom, info*merom i Marićem, pa ti vidi koliko to može da imponuje bilo kome i da li je to društvo u kome neko želi da bude.

 

 

 

 

Link to comment

koliko su svi prsli kada jedan Dule Savić zvuči najpojamnije™

 

Quote

"Ponovo se pokazalo da favorit ne mora da pobedi. Zvezda je na papiru bila favorit, unapred su je proglasili pobednikom... Partizan je na našu žalost bio mnogo bolji od Zvezde, zaslužio je da pobedi. Na sreću završilo se 1:1. Jedini ružan utisak je taj incident kod Zvezdinog gola i nespretna izjava golmana Partizana Stojkovića", rekao je Savić u "Jutru sa Jovanom i Srđanom". 

On je potom prokomentarisao situaciju iz 73. minuta, kada je sudija Danilo Grujić na asistenciju kolege od iza gola odlučio da prizna pogodak "crveno-belih". 

"Kada se posle utakmice napravila analiza očigledno je bilo da je gol. Partizan je zaslužio pobedu, bilo je bolji, ali bio je gol. Mogu da razumem igrače i navijače protivničkog tima, bili su bolji i onda ste dodatno nervozni kad znate da ste zaslužili trijumf, a niste ga ostvarili. U uživo prenosu nije moglo da se odredi da li je lopta prešla zamišljenu liniju, ali na snimku je to jasno"

Neposredno po završetku susreta golman Partiazan Vladimir Stojković rekao je da se stidi što je Srbin i da će se odreći pasoša, što je podiglo mnogo prašine. 

"Mnogo se priča o toj izjavi koja je glupa i primitivna, ali niko ne komentariše da je on najveći krivac za taj gol. Kada desnonogi igrač izvodi korner sa desne strane, lopta ide od gola. Stojković je stajao na liniji kao da se venčao za tu liniju, umesto da je napravio korak napred. Onda mu treba reći: ‘Ti si kriv, da si stajao tamo gde ti je mesto, imao bi mogućnost da se intervenišeš ili sprečiš direktno ili posle šuta"

 

 

Link to comment

Тачно, таман колико и теза да нас напад и осуђивање Вучића ставља у друштво са Харадинајем. 

Link to comment

:isuse:

 

Значи, ако нападамо Вучића ми га подржавамо јер су он и они који га нападају у коалицији, тј исто друштво? :lolol:

 

Али, ја сам крив, признајем. Фудбал је ствар срца, а не логике. Навијачки мозак савија универзум, а не овакве примере. А сада ме извините, идем да гледам клипове Мбапеа и Нејмара да се припремим на ружно карање које нам следи.

Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Vucic i Haradinaj su u koaliciji, tj. isto drustvo.

+1

 

 

jedan jedini snimak postoji gde je kamera u liniji, ali se na njemu zbog širine objektiva i slabe rezolucije ne vidi da li je lopta prešla gol liniju, ali se vidi sudija iza gola(đokić) kako poskakuje posle stojkovićeve intervencije da ispadne da je na mestu na kom treba da bude. i vidi se jedan zvezdin igrač koji se zagreva u markeru, jedina osoba koja se u tom trenutku nalazi u liniji, za očekivati je da on digne trijumfalno ruke u vazduh, potrči ka saigraču i proslavi pogodak, ali ne. taj igrač se razočaravajući hvata za glavu misleći da su sve lađe potopljene i da je poraz neminovan

 

a onda na scenu stupa grobar iz čokota

Link to comment
14 minutes ago, ZokiAsov said:

Vucic i Haradinaj su u koaliciji, tj. isto drustvo.

 

:smiley_hail:

 

Moj pokojni deda je tvrdio da sam za Rugovu posto sam bio protiv Slobe. Dobro je da takvo misljenje nije umrlo sa njim.

Link to comment



 
I dalje nisam siguran da li stvarno ne razumeš o čemu pričam. Hoću da kažem da si se ti (figurativno ti) napadanjem i osuđivanjem Stojkovića, našao u istom društvu sa a*oom, info*merom i Marićem, pa ti vidi koliko to može da imponuje bilo kome i da li je to društvo u kome neko želi da bude.
 


A zasto onda ne branis Zvezdu od Zeljka Pantica ili ti imponuje da se slazes sa njegovim bljuvotinama?
Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

Uvek objektivni Adasevic.

 

Covek je napisao osobE sa posebnim potrebama. Uopste nije spomenuo Pantica u prvom postu. 

 

Takodje, koriscenje tog izraza je prilicno jadno. Ko to ne vidi jbg. Moze se Pantic nazvati i nekim drugim imenima tipa ludak. Mada realno je Pantic bio vadilica u ovom slucaju.

sve to stoji (verovatno), ali dalje bode oci da je posle svega napisanog samo on dobio ban i to od 15 dana zbog jebenog pantica

nije lepo da, ali da se ne lazemo pantic je pukao kao sisarka, a kako je u pitanju javna licnost, onda je valjda podlozan i takvom opisivanju

uostalom, za npr predsednik drzave se svakodnevno pisu slicne stvari na forumu, pa ne vidim da je neko dobio ban zbog toga (niti treba naravno)

 

da ne znam nautilusa, pomislio bi da je vasicu lupio akumulirani ban za sve forumase koji su pisali na temi, ukljucujuci i njega samog, jer je i sam igrao na ivici merenja patke

ali posto "znam" nautilusa dovoljno dugo sa foruma, jasno mi j da to nije slucaj, vec je samo pogresno procenio u trenutku :)

ako i mora ban, tri dana je puna kapa. 15 dana zbog pantica je apsolutno preterano

Link to comment
  • nautilus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...