Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

Sudi Grujić. Uvodna sramota za "savez" što ne sudi Mažić. 

Nikad nismo bili veći autsajderi. Mirković ima mučenički izraz lica, kao da ga muči zatvor, koji bi trebalo - daće Bog - da muči mnoge članove uprave obe momčadi plus udruge opasnih namera u vidu "saveza". 

Poraz praktično već ešava prvenstvo, bez obzira na šašav sistem takmičenja. 

Zvezda je na talasu velikog poena protiv Napolija, Miloje fura super skupo šiveno odelo i časovnik koji košta kao III beogradska liga sa Slancima i Rvatima zajedno. 

Mi pripremamo alibi kuknjavi već sada. Napad nemamo, ako nas stojke održi na nuli, puna kapa.

Link to comment
  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

Добро, океј, то је завршено, добијамо. Хајде онда да причамо о занимљивим стварима које нам нису толико познате ко што нам је познат исход следећег дербија. Дакле... који сат носи Милое? 

Link to comment
13 minutes ago, Прслин said:

Добро, океј, то је завршено, добијамо. Хајде онда да причамо о занимљивим стварима које нам нису толико познате ко што нам је познат исход следећег дербија. Дакле... који сат носи Милое? 

 

miloje sat.jpg

Link to comment

Inače, naš su treneri od Stanoja pa nadalje  vitki i lepo obučeni i svima lepo stoje strukirane košulje. Miloje je počeo da pušta stomak, Grofa da ne pominjem.Estetski smo već pobedili. 

Link to comment
14 minutes ago, Plajvi said:

0-0. Nasi iscedjeni, njini prepaljeni. 

 

Čuj isceđeni, pa mi baš čuvamo najbolje igrače za domaću ligu. Kao arsenal koji evropu igra sa b timom

Link to comment
  • nautilus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...