Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Ne bih se složio za eru najgorih vizuelnih identiteta u NBA, ovaj konkretno Grizlisa je bio vrlo originalan i prepoznatljiv, konkretno vezan jeste za Vankuver ali ima svoju foru. Ovo sad je moderno i bla bla ali vrlo templejtski, i ne samo njihov. Meni te devedeseti možda i najzanimljivija era vizuelnih rešenja u NBA. A za istoriju jbg - ne mogu svi biti baš Lejkersi i Boston.

 

Inače beše lik u Torontu pred finale sa GSW u jednom od onih kilometarskih redova za ulazak u dvoranu u Vankuverovom dresu Big Country Reevesa #50 i privukao je veću pažnju i od toga da li će igrati KD ili ne, bukvalno su svi slinili na mrežama na taj dres pa kapiram da je ovo možda i reakcioni marketinški potez. Ne znam samo zašto crni ostavljaju za 20/21 sezonu.

 

 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

tja pod utiskom sam, naleteo na yt, neki klinac kuka kako su se izgubili super kul dresovi i logoi iz 90-tih. i onda poređa za svaki klub timeline kako su se menjali, skoro svi su u  isto vreme ekslpodirali u neke dizelaške dizajne kao iz video igrica, i onda se polako vraćali u normalu

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...