Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

kuzmu  vise niko ne spominje

nija bas ol star, ali ok igrac da pomogne ovoj trojici

 

jel rondo kod njih? on fa? ne znam sta planira, nije bas da je materijal za startnog pleja ekipe sa sampionskim ambicijama, ali ako je voljan  u ovim godinama igrati za prsten mogao bi biti deo rotacije

Link to comment

Rondo je ufa, igrao je do sad za 9 milki, tesko da ce te pare od njih moci da dobije. A i cini mi se da je on jedan od onih koji su javno kritikovali Elbidjija kad im je zabo noz u ledja sa onim "trade'em all" sredinom sezone, ne verujem da ce ostati.

Link to comment

Kemba je gotovo završena stvar sa Bostonom, Kyrie u Brooklinu. Lakersima ostaje da probaju neki last pitch za Kawaija ali kanda im ne gine bludni sin D-lo. 

 

Ovaj Pelinka kad god mi izadje negde slika pomislim glumac Rob Lowe, kao jebeni blizanci.

Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Kemba je gotovo završena stvar sa Bostonom, Kyrie u Brooklinu. Lakersima ostaje da probaju neki last pitch za Kawaija ali kanda im ne gine bludni sin D-lo. 

 

Ovaj Pelinka kad god mi izadje negde slika pomislim glumac Rob Lowe, kao jebeni blizanci.

Dobro je nisam jedini :)

 

 

Link to comment

Hvala kurcu. Da se ja nesto pitam u 2019. ne bi ni bilo sudija, samo sirena sa plafona i glas Skarlet Johanson sa razglasa koji objavi da li je bio faul, out ili goaltending i ajukurac. :fantom: Bez diskusija, svadja i kukanja na nepravdu.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...